| juriz | iespējams, var pat uz panēla 8\" skaļruņus iekrāmēt (ja nu vajag) |
| juriz | bet maģim jaēmklē vieta kaut kur |
| juriz | vai kaut kas caur oriģinālo jāveido |
| dEfz | vajag basic galvuar CD un radio.. Beckers nomira, kaut kas jailiek vieta.. |
| light-dh | Tā - nepagāja 10 gadi esmu nobriedis uzbūvēt audio iekš Volvo V70. Meklēju cilvēku kas var palīdzēt ar padomu vai ar rokām savienot Alpine 117RI un Mosoni 6to8 aur SP/DIF |