MobileAudio.lv!


Sadaļas


Diskusijas
Pēdējās 10 ziņas

Lietotāji
Reģistrācija:
Lietotājs:
Parole:
Jauns lietotājs.
Aizmirsi paroli?

  
Galvenā
Raksti
Čats
Diskusijas
Sludinājumi
Galerija
Profils
Visas diskusijas >> Mana audio sistēma >> Audi A4 Avant

Jauna tēma
Atbildēt
Autors Komentārs
Viesis

Iesūtīts 14:17 14.08.2007.

Sveiki!

Manā īpašumā ir 96.gada Audi A4 Avant ar oriģinālo magnetolu un diviem spīkeriem un diviem pīkstuļiem priekšējās durvīs, aizmugurējās durvīs nekā nav. Skanēt jau skan, tomēr es vēlos kaut ko labāku.
Nu lūk šeit arī jautājums profesionāļiem. Kā Jūs man ieteiktu veidot audiosistēmu, lai es varētu panākt labu (uzsvars uz vārdu LABU) skaņu. Man nevajag super-duper-mega daudz jaudas - vienkārši kvalitatīvu skaņu mana izmēra mašīnai.
Saprotu, ka priekšējās durvīs liekami komponenšu skāļruņi. Ko liekam (ja vispār liekam) aizmugurē? Kā ar subu? Kur viņu varētu ielikt, lai man netraucētu salonā pārvadāt riteni? Pats esmu domājis, ka viņu varētu ielikt bagāžas nodalījuma sānos (cd changera vietā) vai arī rezerves riteņa vietā. Tas ir reāli īstenojams?
Sanāca tā padaudz, bet cerams, ka kādu padomu man varēsiet sniegt.
Mārtiņš [87.110.101.227]
juriz

Reģistr.: 22.01.2003
Ieraksti: 12309
Respecto: 6
Iesūtīts 08:40 15.08.2007.

Sabu tiešām var ielikt vienā sānā bagžāniekā, ko pat ļoti bīeži dara, taisa tā saucamo stealth kasti, kas iesēžas spārnā. Parasti tādo sgadījumos uztaisa kasti, un tad skatās cik tilpums sanācis un pielasa pei tās sabvūferu.

Aizmugurē var paspēt vienmēr kaut ko ielikt, un aizmuguri var iebarot no maģa pastiprinātāja, un ar feideri regulēt to vai tur skan kaut kas vai neskan, nu ja tur kāds aizmugurē sēdēs un tam nepietikes ar priekšu.

Audi 80 priekšā var likt 3komponentu akustiku. Pirmā par saprātigo cenu, kas nāk prātā ir Hertz ESK 163. Bet ir jau vēl varianti atkarībā no budžeta vispār.

Galva jau ar būs jāmaina, tur gan vajadzēs pārejas paneli. Vēlams ņemt aparātu ar 3 lineārajām izejām, kur viena ir sabvūfera izeja, kurai var regulēt līmeni no galvas un arī dalījuma frekvenci.

Protams, nevajag aizmirst par izolāciju, t.i. vismaz vibro prieksējām durvīm.

--------------------
Ir brīži, kad nav iespējams nociesties un nesākt darīt muļķības. To sauc par entuziasmu.
Viesis

Iesūtīts 15:40 15.08.2007.

Priecē, ka manas idejas ir īstenojamas. Kādas varētu būt šāda A4 Avanta aizmugurē integrētās suba kastes izveides izmaksas? Un kādas ir atsauksmes sānā ieliktā suba kvalitātei? Nevidojas kaut kāds skaņas kropļojums, jo subs nav pa vidu?
Mārtiņš [81.198.7.156]
juriz

Reģistr.: 22.01.2003
Ieraksti: 12309
Respecto: 6
Iesūtīts 16:32 15.08.2007.

nekas praktiksi nemainšies no suba novietojuma, ja nu īpašos gadījumos.
Par cenām inetresējies
www.cardj.lv
www.incar.lv
www.caraudio.lv


--------------------
Ir brīži, kad nav iespējams nociesties un nesākt darīt muļķības. To sauc par entuziasmu.
gach

Reģistr.: 27.01.2007
Ieraksti: 167
Respecto: 0
Iesūtīts 23:33 15.08.2007.

Pēc īsteniibas ja nemaldos A4 96.g. avantaa vajadzeeja jau buut orģinaalajam sabiitim vienaa saanaa iebuuveetam?!? bet varbuut kluudos.starp citu vinnu nemaz nevar taa pamaniit vizuāli! kreisajaa saanaa čedžers un labajaa sabis aiz tiem saanu vaaciņiem! bet droši ka visiem jau taa nenaak..
igor061961

Reģistr.: 10.04.2003
Ieraksti: 3422
Respecto: 0
Iesūtīts 23:36 15.08.2007.

ты прав! И если не ошибаюсь там еще есть усилитель!

--------------------
http://www.mysteryaudio.ru
lucky

Reģistr.: 04.09.2018
Ieraksti: 23
Respecto: 0
Iesūtīts 09:27 4.09.2018.

Coach Outlet Store Online is one of the best fashion bags in the world. Coach Outlet Online is known for its best quality bags that are usually used by actresses and also rich people. If you are a person who cares about fashion, I think that you should buy a Coach Factory Outlet Online. If you want to buy this awesome bag, you should find a Coach Outlet Online Store in our online store.

Antonio Brown Color Rush Jersey can often be found here for pennies on the dollar. For sports fans out there nothing is better than watching a game and wearing your favorite Detroit Red Wings Standings. Many of the special throwback or Pittsburgh Penguins Standings cost way too much money for each one. Often times we have may players we love so getting all their Chicago Blackhawks Standings would cost way too much money. Many of the popular Cheap NBA Basketball Jerseys sell out quickly. Cheap NHL Jerseys could be truly expensive, most especially if they are authentic and come from real sports stars. Nonetheless if you are opting for affordable ones then there are Wholesale NFL Jerseys then there are actually then you can actually buy some that are good quality. Still you can purchase Cheap Authentic Nfl Jerseys which are in reasonable rates if you try to search for it. You can look around the house or ask permission to roam their closets and you may find one or two Cheap Nfl Nike Elite Jerseys. Well, this could be a nice way for you to get Salute To Service Jersey for free. Also you can purchase Nba Quiz Playbuzz located at salvation army shops which sells Chicago Bears Bleacher Report at dropout price.

Maglie Calcio A Poco Prezzo,Maillot Pas Cher Foot,Camisetas De Futbol Comprar,Camisetas De Futbol Baratas
Jauna tēma
Atbildēt
  
Balsošana
Vai Jums "Patreiz online"

Rāda tikai Jūs (kiwi, salabo!)
Rāda arī citus


Galerija

MA pirts 01/11/2008
Visas galerijas

Sludinājumi
Visi sludinajumi...

Vortāla ielāde aizņēma 0.0194 sekundes.