MobileAudio.lv!


Sadaļas


Diskusijas
Pēdējās 10 ziņas

Lietotāji
Reģistrācija:
Lietotājs:
Parole:
Jauns lietotājs.
Aizmirsi paroli?

  
Galvenā
Raksti
Čats
Diskusijas
Sludinājumi
Galerija
Profils
Pēdējie 10 raksti.

acid|burn Opel Calibra CarPC projekts

Sveicināti, MO biedri un audio entuziasti! Raksts ne īsti par audio, bet nu ļoti līdzīgs - tātad par manu CarPC projektu. Rakstu vācu kopā, no calibra.lv forumā klabinātajiem aprakstiem, tādēļ viss raksts sastāv no tādām kā fāzēm, kuras rakstītas visa projekta garumā.


Ievads - 1. fāze Posted: 01.07.2005

Jau kādu laiku (kā jau nolāpīts admins jau ar spēcīgu stāžu) loloju ideju/projektu automašīnā ievietot pilnīgi funkcionējošu datoru ar visām no tā izrietošajām sekām/funkcijām. Tas viss patreiz jau ir sasniedzis reālu projekta pirmo fāzi - t.i. galvenās detaļas jau ir iegādātas un šis weekends tiks spēcīgi izmantots šo detaļu ārdīšanai, krāsošanai, komplektēšanai, lodēšanai, šmirģelēšanai u.t.t. Tātad sīkāk:
Ideja: Dators bagāžniekā, 7" skārieņūtīgs (touchscreen) monitors salonā, pie paneļa un tas viss barojas no 220V. So..

 1. 220V pārveidotājs 600W - 53 Ls - ar atlaidēm (pārspriegums, 10.5V pārbaude t.i. ja nokrīt aķis līdz 10.5V tad izslēdzas, ventilators, ja pa daudz no viņa ņem tad arī izslēdzas)
 2. 7" Skārieņūtīgs ekrāns - 196 Ls - pasūtīts no fāterlandes, piegāde 2 ned. laikā, pēcapmaksa - carTFT.com
 3. Dators - 65.50 Ls (ar atlaidēm - www.sb.lv) lietots HP Vectra PIII 800EB, 128MB, 10GB, LAN, 2xUSB, VGA, COM, LPT .. 10cm x 35cm x 40cm.. tiks krāsots melns.
 4. Plaukts t.i. tāda plaukta sistēmiņa, kas iegādājama piem. Nelsā - divi stabiņi ar caurumiņiem, kuros ieliek tādus kā kronšteinus un plauktiņu pa virsu.. ~ 7 Ls NELSS.
un daudz un dažādi sīkumi, patreiz tos neizklāstīšu, bet nu nauda ir ieguldīta USB hubiņā 2.0 - ~10 Ls. www.636.lv un USB pagarinātājā 0.70 Ls www.636.lv gofra - 3cm diam. ceru, ka viņa man kaut kur caur salonu zem abšivkas izlīdīs cauri t.i. no bagāžnieka līdz priekšējam panelim, jo redz daudz vadi vajag uz priekšu.

Mērķis.

Salona priekšējā panelī pieejams:

 1. USB ports.
 2. Visu multimedia karšu lasītājs - 9in1 mmc, sd, xc, cf, u.t.t
 3. LAN rj-45 rozete
 4. externāls Combo-RW devaiss.
 5. 220 pārveidotāja slēdzis un signāllampas
 6. Datora vadības pogas t.i. power, un signāllampas
 7. Protams monitors, kurš attēlo visu - JSlatviaGPS, DVD, DivX, Interenet(gprs/wifi), TV (tvcard), mp3, videoklipi, baigs sapnis ir vēl šim visam pieslēgt Calibras chipu t.i. nolasīt visādu crap un moš pat kaut ko editot...:)
2.part. Posted: 04.07.2005.

Weekends pavadīts, divas negulētas naktis, aplausti nagi, sagriezti/apdedzināti pirksti, daudz izdzerts alus un projekta, varētu teikt, jau otrā daļa novadīta. Nu, tad pie lietas. Kas ir izdarīts:

 1. 220V iemontēts fundamentāli.
 2. Monitors piestiprināts.
 3. Dators ļoti temporiāli iemontēts bagāžniekā.
 4. Visi vadi savilkti - vismaz no priekšas uz pakaļu (vai arī otrādi :)
Sīkāks lielais apraksts..:)

1. 220V - so .. bija doma viņu likt bagāžniekā, smuki izgaismot ar neoniņu no iekšas, bet piektdienas vakarā sākot ārdīt ārā Cali salonu t.i. ņemot nost sliekšņus, krēslus ārā, vienu sāna spārna iekšējo apdari nost tika obzervēts, ka spārns ir baigais iztukšīts..:) .. so no diviem klātesošajiem ciliņiem tika obzervēta ideja, ka tas 220V trafs jāmontē iekšā spārnā - i neredzams būs, i bagāžniekā vairāk vietas citam crapam atliks. So.. piekritu idejai, bet vakar vakarā tikai attapos, ka vienu no galvenajiem saviem ieplānotajiem trafa funkcionālajiem mērķiem esmu aizmirsis t.i .ļoti bieži kaut kur ekskursēju ne tikai ar savu mašīnu, un parasti ņēmu pēdējos pasākumos savu trafiņu līdz un forši var salādēt fočikus, DVkameras u.c. crap. Bet ko tad nu vairs. Iemontēts ir un ir smuki iemontēts. Viss trafa vadības crap ir aizvilkts uz priekšu t.i. ~ 3 stundas cītīga lodēšanas darba un gan on/off swicis, gan abas signāldiodes un 12V pievadvads ir pārlodēts un trafs droši var tikt aizmirsts aiz spārna. Tas tā par 1. daļu t.i. trafu..:)

2. Monitors - so.. tiek obzervēts, ka kāja, kas nāk līdzi monitoram iepakojumā ir pilnīgs crap, ja viņa ir jāuzstāda Calibrā. Tika modificēta šī kājiņa līdz bezsamaņai, bet tik un tā pēc pirmā pārvietošanās kilometra tiek saprasts, ka monitora stiprinājums ir jāpārtaisa. Bet nu dzīvot toč varu, t.i. tas pagaidīs līdz nākamajam atvaļinājumam. Monitors?! Nu monitors, kas monitors tip TFT gaišā, saulainā dienā pilnīgi nebaudāms, vakarā un vispār krēslā un tumšā laikā VISPĀR IDEĀLI - reāls eyergasms..:) Braucot nafig viņā lūrēt un kur nu vēl kaut ko klikināt, pa divām dienām jau mazajos Talsos bija gandrīz divi KASKO gadījumi..:( Sapratu, ka nafig.. kad braucam, tad braucam nevis lūram monī..

3. Dators - nu dzelzītis, kas dzelzītis cietnis vēl nobrucis nav - t.i. pa 48 stundām. Nu redzēsim... ieliku patreiz bagāžniekā vienkārši labajā stūrī uz grīdas un ar savilcīšu ķēdes principu piestiprināju pie tām skrūvēm, kas satur aizmugurējo maziņo krēsliņu tur apakšā. Šitam tā visa sistēma tā kārtīgi jāizplāno uz ātru roku taisīta man nodrošinās tikai 2xmēnesī apmeklējumu HDD garantijas servisā..:) 3. Vadi - bāāāhhhhh... vot šitā bija ŅEMTNE. Nu noņemot blakussēdētāja puses slieksni tika obzervēta un sākta spēcīgi lolot ideja, ka tur izdotos iespiest visus 8 vajadzīgos vadus. Izdevās - pēc 17 stundām..: E(ironic) IMHO pats lielākais čakars bija panelis.. tipa nācās noārdīt visu apakšdaļu t.i. panelim, lai varētu izņemt to kastīti, kas ir zem maģa un lai ievilktu vadus panelī.. It kā daudz nav ko stāstīt, bet tā bija lielākā laika pačakarēšana manā mūžā.. man liekas..:) Bet vai tiešām Calibrām ir sānu airbags? Man liekas, ka man ir, vismaz tur tāda smuki krāsaina ar visādām izsaukum zīmītēm aplīmēta caurulīte. Un, ja ir trieciens un krēsls it kā paceltos uz priekšu, vai arī palauztos, tad viņš izrautu tādu mazu fiņtjikļušku, kas kaut ko palaistu.. moš katapults..mhhh...:) Hmm..Ja nē, tad kas tas ir?! Tā.. nu patreiz priekšā vadu organizācijas nav nekādas t.i. visi vadi, kas vajadzīgi priekš moņa ir patreiz iebāzti tur virs bardačoka tanī plauktiņā un smuki dirn blakussēdētājam sejā. Tāpēc arī ārdīju to paneli, lai tiktu klāt pie tās kastītes, kas ir zem magja, jo tas caurums tiks disablēts un tur būs visi caurumiņi, lampiņi, diodīši, slēdzīši, stekerīši u.c. crap, un tad tie vadi vairs nedirnēs.. Cerams..:)

3. daļa Secinājumu un aplauzienu sarakstiņš turpinās sakarā ar projekta 2. fāzi:

Pionēr DEH-5600. Tipa ļoti labs devaiss vismaz līdz šim...:) Bet tādu vienkāršu f-ju kā vienkāršu stereo signāliņu no datoriņa iedabūt šamējā iekšā pēc noklusēšanas nav iespējams. Jāiegādājas devaiss - kas saucas IP-Bus - RCA Interconnector t.i. devaiss, kas ir kastīte un spraužas iekš DEH-5600tā cd-čangera porta un pēc tam ir iespējams viņā iedabūt stereo ar RCA spraudņiem.

http://www.pionēr.co.uk/uk/product_detail.jsp?product_id=4010&taxonomy_id=25-38

Tikko paciemojos iekš Pionēr pārstāvniecības.lv un uzzināju, ka šamējais struntinš maksā 48 Ls mirstīgajiem.. nu, pa saviem galiem dabūšu viņu pa 37 Ls laikam... Bet nu nāksies pirkt un viss, jo savādāk mans CaliPC ir MĒMS. Priekš skaņas rezervē ieliku vienu 4x2x0.5 ezernet cābelīti.. cerams, ka derēs...

Pasummēšu bik:

 1. Monitors 7" toučskrīns- 196 Ls
 2. PC - 65.50 Ls
 3. 220V 600W - 53 Ls
 4. VGA extender cabelis - 4.20 Ls
 5. USB extender cabelis - 0.70 Ls
 6. USB hubs 4 port - 9 Ls
 7. Elektrības cabeļi visāda biezuma - ~ 20 m ~ 7 Ls
 8. Savilces - 1 Ls
 9. Spaile vadam pie accu - 1.50 Ls
 10. Ezernet cabelis - ~ 10 m bezmaksas - bet nu parasti ~ 0.11 Ls/metrā
 11. Pagarinātājs - īsiņš 1m, 3 rozetes bez zemējuma - 1.30 Ls
k-kā neko vairāk neatminu.. plus alus vēl protams, bet vai tas ir projekta izmaksās? :)"

4. daļa
Nedaudz iz aplauzienu saraksta: 220V pārveidotājs, kurš ir iemontēts spārnā, t.i. kur galīgi neir gaisa kustība, vakar pēc 1/2h stāvēšanas SPICES stāvvietā, ar to spārnu toč saules pusē un ieslēgtu CaliPC notika pārkaršanas gadījums...:(... laikam tomēr tas neir labākais risinājums ventilācijas ziņā.. Vai nu jātaisa kaut kāda gaisa pievades truba/gofra uz spārnu (iespējams no bagāžnieka puses ar ventilatoru), vai arī nākamajā brīvajā wēkendā tomēr jāpārliek pārveidotājs uz bagāžnieku..

5.daļa
So.. Angīna ir pieveikta, un kaut kas ir arī padarīts CaliPC projekta ietvaros, bet nu baigi minimāli. So. Tika izveikts Pionēr IP-Bus haks. t.i. uztaisīta pāreja priekš skaņas dabūšanas iekš Pionēr no PC. So... tātad tiek ieiets darba PC noliktavā, paķerts pirmais tukšais/vecais keiss.. un izrauti šitie vadiņi/štekerīši.

Tālāk... tiek ievērots šāds razpinovkins

Lai nesanāk tā kā man, tad ievērojam, ka attēla apakšā t.i. nevis CD čangera rozete uz Pionēr devaisa, bet gan tipa štekeris, kas viņā jāieplugo.
So... nu galu galā iekš www.tevalo.lv iepirktie štekerīši+ekranēts vads+pāris kembriki+lodēšanas prasme un galu galā iznāk kaut kas šitamējam līdzīgs:

un tas viss ir iespraužams šeit..:)

Tāks un tā viss smuki strādā... Tikai tā kā man bieži uznāk tādi racionālisma tumsonības mirkļi smadzenēs, tad nez kāpēc uztaisīju šo pāreju ar 2 RCA ligzdām, bet varēju taču galu galā ar vienu smuku parasto tipa "mazā RCA" / "mazā banāniņa" / "austiņu ligzdiņu".. tā kā tā.. galu galā nācās arī no PC skaņas kartes vadam vienā galā likt 2 RCA papus un otrā galā mazo PC skaņas kartes štekerītizu... Bet nu viss strādā, stereo labs, skaņa ir PAT ĻOTI OK... Vienīgi visā šitā 220V marazma dēļ visur ir tāds normāli dzirdams frekvenciāls tonis....zummmm....:) un kad uzgriež skaļāk vispār zuzina..:)), Tas no kolēģu teiktā ir tāpēc, ka 1. nav apaļa sinusoīda, 2. tāpēc, ka 220V pārveidotājs sit uz motora pusi atpakaļ visādu crap un tas ražo zummm iekš visiem barokļiem pēc tam ķēdē u.t.t. :((

6. daļa
So.. klīdu pa PC veikaliem un ieraudzīju, ieraudzīju sapņu cardreaderi priekš CaliPC projekta.... Bet tāds neliels ablominš. Uz kastītes jau smuki rakstīts 15in1 USB 2.0.. ok.. ko Jūs lūdzu dārgie kolēgas ar to iedomājaties?! Nu, kā normāls devaiss, kas spraužams pie USB portiem korpusa aizmugurē.... Ēēkk... Nekā.. wrong answer... Ar sistēmu šamējais ir savienojams tikai caur USB paplašinājuma "portiņiem", kuri atrodas, ja atrodas, uz mazerboarda. Nekas ideja jau man radās, tikko šito visu ieraudzīju un tā arī iepirku.. iekš www.636.lv kaut kādi 10.80 Ls... P.S. Pēc tam ar necaurspīdīgā maisiņā ielikto šo Apacer devaisu devos uz Elkoru - testēties...:)) Elkora džeks kā jau visi viņi ar augstākajām izglītībām savā jomā un vismaz 8 gadu pieredzi... stingri man grib ieskaidrot, ka tas viss t.i. FDD vietā spraužams multimēdekļu karšu lasītājs ir pievienojams pie 2 USB ligzdām datora aizmugurē.. AR PARASTAJIEM ŠTEKERIEM (A plug) (un es tik smaidu viņam sejā)...
Nu, tas tā humoram.. So atvelkos@home un sāku domāt.. attopos, ka neir mājās A plug usb štekeri lieki.. dodos back uz 636 iepērku divus lētākos usb pagarinātājus a plug/b plug (0.70 Ls - 3 metri). Cērtu B galus nost un skrūvēju vaļā to Apacer devaisu. Galu galā viss iznāk ļoti smuki (šo mājās atkārtot tikai ar TESTERA palīdzību un webā atrastu USB A/B plug razpinovku!!!!! ) Skat: bildes....
Miglains upuris:

Devaiss iekš manas ķetnas, fonā 3 metrīgi vadi.. Jautāsiet kāpēc divi - tāpēc, ka viens domāts usb pagarinātājs, t.i. redziet devaisam priekšā ir usb ligzda un otrs priekš cardrīdera(-iem)..

Nu, tas kas tur lieks bildes apakšdaļā mētājas iraid tie vadiņi, kas viņam bija oriģināli līdzi klāt.. tie pat nav jāatlodē, tie smuki "no"spraužas nost no shēmas:

Tādā, kastē viss stāv iekšā veikalā.. no ārpuses i nepateiksi, ka iekšā gozējas smuki melns apacerītis...:)

Nu, tāks patreiz meklēju plastmasas plāksnīti ~ 20x40 cm lielu un ~ pāris mm biezu, lai visas diodes, readerus, elektroniskos voltmetrus (ā.. vot iepirku elektronisko voltmetriņu iekš www.tevalo.lv - 3.50 Ls.. super LCD skrīns barojas no 9V spēj mērīt līdz 500V!!! zināšu cik aķis dzīvs), slēdžus u.t.t. varētu samontēt plāksnītē un smuku vadības panelīti uztaisīt..

7. daļa

So... nedaudz atkal.
Tipa salasījis esmu visu heverīti, kuru domāju likt iekš paneļa priekš PC vadības panelīša.

 1. četras diodītes - dažādās krāsās 2 un 2 sarkanā krāsā.
 2. slēdzīši viens priekš PC palaišanas ar podziņu. Otrs - priekš 220V pārveidotāja
 3. LCD voltmetrinš
 4. 15in1 kārdrīderītis.

Fonā tā ir kastīte, kas ir izrauta no Calibras paneļa (t.i. zem maģa), kurā taisos šito visu iemontēt. Visa tā heverīte tieši stiprināsies tekstolīta plāksnītē.

8.daļa

So.. jāieklabina k-kas.
tipa, ir uztaisīts externālais vadiņš, kas ir power slēdza, power diodes un hdd diodes iznesums.
Tātad tika izrauts no Calibras ārā PC, tika nolikts uz galda un sākts izārdīt.
Tāds nu viņš man i bez obšivkas.

Mans mērķis ir šī te kompja diodes t.i. respektīvi viņu dubultnieces iedabūt salonā, (un slēdzi arī protams)..

ar piezīmi, ka tas viss paliek mobils, t.i. lai PC ir iespējams izņemt/ielikt jebkurā brīdī no bagāžnieka. bez lodēšanas u.c. perversijām...:)

Tātad ideja: to visu uztaisīt kā COM mammas/papa interfeisu.
tātad tiek izvēlēti sekojoši ingredienti...

 1. oldsčool COM mammas interfeisinš no kāda veca keisa - 2x nu rezervei..:)
 2. Ciscovskijs consoles cābelis ar COM papu apvienojumā ar 3COMīgo consoles COM papeli.


Sākam darbus.

Sakarā ar to, ka HP Vectras keiss un visa tā H ir tik kompakta, tad nākas diožu kabeļa vidū ņemt nost izolāciju un lodēt reāli tizli klāt.

Pēc normāla lodāmura un testera iegādes un pāris h darba kopā ņēmos vispār divus vakarus iznāk šāds veidojums.Tāks tik tālu tā kā būtu.
Nākamajā vakarā ķeros klāt pie tālākā posma izveides.
Smuki biju sacerējies, ka tas 3COM consoles štekerītis smuki derēs, jo redz būtu ideāli vienkārši uzkniedēt Eth kabelim galā rj45 konektoriņu pēc attiecīgās razpinovkas, iespraust šini devaisā un smuku jūzēt visus signālus priekšā...:)


Skuj anniņu... nekā
nebiju vienkārši dadomājies, kāda šitam devaisam ir razpinovka..
Pilnīgi tāta, kāda man neder.. tb es PC pusē visu smuki biju salicis pēc kārtas tam 9PIN com papucim t.i. 1-2 power, 3-4 power LED, 5-6 HDD led.. tadaaa....:( tam štekrim izrādās, ka 1 un 5 vai kurš tur nemaz neizmantojas, un arī neir iespēja to visu pārlodēt iekš tā štekera... sašļuku...:( nekas.. nākamajā dienā darbā apciemoju sakarniekus, kuri bieži ņemās ar sdh/pdh platēm un pie viņiem dabūju com mammu, kurai varu pielodēt visus vadus kādā secībā vēlos...
un visu smuki uztaisīju, patreiz protams priekšā vel nekā nav t.i. salonā, viss (t.i. divas diodes un power slēdzis) patreiz ir maza vadiņa galā, kas tornī ārā pa aizmugurējā sēdekļa spraugu, lai tikai es varētu to PC no salona ieslēgt, un gaida brīvu brīsniņu, kad tas viss pārcelsies smuki uz tam visam paredzēta tekstolīta panelīša priekšā.


FOTO daļa - bildes iehavotas ar Instigater A95 iekš šamā LanPartija Jūrmalā...(tipa veco LU sisadminu kursabiedru tusons)
Beidzot ir k-kādas dažas bildes no mana CaliPC....
Monis:

Patreizējais vadu izkārtojums salonā - virs bardačoka, kastītē..:

Atkal monis, cik nu viņu ar zibeni var nofočēt un atspīdošos tačskrīn plēvi:

Un atkal: tb atb klips...

pati sirds iekš grabažnieka - žēl, ak Instigater nepaņēma tālāk, lai redz, kā viņš jūtās iekš savas vietas tb PC... :)

Jetijs ir šokā par manu projektu, bik miglains, bet nekas:

Jetijs ņemās:

Tipa k-kur šeit bija Instigater LanPartijs...

Nu k-kā tā...


Foto 2
tb tā viņš, tb PC, izskatās iekš grabažnieka:

Klīdu pa Rīgas PC bodēm ar mērķi iepirkt klavu priekš Car/CaliPC..

 1. Maziņa
 2. Vēlams wireless, bet nu iztiksim arī ar USB
So... mūždien rulzīgais kantoris www.636.lv izlīdzēja ar šādu devaisu - maksāja k-kādus 6,xx Ls

Tāks ņemos te ar tekstolīta plāksnes graizīšanu, neiet tik viegli, varbūt alus par daudz izdzerts - hvz.. laikam jāņem vakars...


9. daļa - FINAL PHASE

Nu, pavadītas atkal trakas trīs dienas, kurās daudz kas padarīts. Kārtējo reizi dedzināti, griezti, spiesti, sisti pirksti, daudz izdzerta alus un arī rezultāts k-kāds...:)
So... Galvenais šo precīzāk divu pilnu dienu darba mērķis pabeigt projektu līdz tādam "galam", ka atliek vairs tikai jau tādi upgreidi, kas gaida uz materiālā līmeņa celšanos. Tātad uztaisīts tika vadības panelītis, t.i. pwr poga, diodes, 220V pārveid. pwr poga un diodes un multimēdekļu karšu rīderis... u.c. sīkumi pielaboti.
Tātad sākšu sīkāk (jau iepriekš atvainojos par pic kvalitāti, bet ja nu kādam ir vēlme iegūt lielākas rezolūcijas pic - welcome.. p.s. ko var gribēt ar gandrīz 4 gadus vecu ciparattēlņēmi )
Sākums:
Bagāžniekā PC ar cārdrīderi, kurš pa taisno piesprausts pie PC.

Priekšā vadi daudz - virs bardačoka vadu mučkulis, usb HUBs, maks vēl atrodas vietā, kur paredzēts iemontēt panelīti.

pirmkārt kā jau sen rakstīju un solīju parādīt - manu 220V pārveidotāju, kurš iraid iemontēts iekš Calibras spārna.

Darbi rit:

Skats aizmugurē - tātad pavisam man no priekšas uz pakaļu (vai arī otrādi) ir novilkti 3 ethernet cābelīši - bija paredzēti: skaņai, power vadībai, ezernetam - skaņa atkrita jau tīri no elektromagnētisma principiem, tā kā izmantoti pašreiz 2 (viens paliek lieks - k-zi moš k-ko k-kad) - ezernets un pc pwrēšana.

Vīzija par panelīti:

Panelītis tiek lēnām realizēts - turās šams uz šādām kājiņām pie autiņa paneļa.

Process: konkrētāk - kārdrīdera holderēšanas dzelzīšu lodēšana pie tekstolīta plātes/panelīša

Jau reālāks skats - tas baltais klucītis ir BALTA (bl^E&dj) ezernet rozete, kura iraid uz aizmuguri aizkrosēte krusteniski.

Smuki viss pabeigts un kā pa brīnumu vēl tukšs grabaznieks. - Vēl protams jāpārdomā un jāuzprojektē k-kāds smuks plauktiņš šitam viss - bet ir doma to visu apvienot ar suba ievietošanu un izveikt k-ko dizainīgu un smuku.

Tuvāk, šmigaināk :)

Nu apmēram tā:

Baigi maz gribas shodien runaat...:( Vareetu veel par USB izstaastiit bik bet nu laika arii neir patreiz. Uzskatu, ka viss ir paveikts baigi norm.
bet nu viens lielaakais ko gribu naakamo (pie-)pa-veikt ir taaa trakaa diikshana...(sakaraa ar to ne-sinusoiidu) jaaaspeeleejas ar kondensatoriem k-kaadiem u.t.t. tiiiri elektronikas un elektrotehnikas formulu rezhiiimaa.
Naakamie lielie darbi:

 1. RAMs kampjuuteram,
 2. GPS, - par shito noteikti buus rakstinsh
 3. Externaals COMBO devaiss.
 4. HDD kampjuuteram.
nu, tad jau vareetu teikt MAN I' VISS.. bet nu ...
gan jau k-kas veel...:)

10.th part Posted: 30.09.2005.

GPS - tipa iepirkts, uzinstalēts - ļoti patīkami. tika iehavots devaiss - http://www.amk.lv/jauna/lat/uma_rd_GS1100.htm - 59 Ls ar vārdu Bluetooth viņam nav nekāda sakara, tas viss strādā uz USB. JSLatvija3 normāli ar viņu sadarbojas. Smuki balstiņa runā, kur un pēc cik m jāgriežas u.t.t. maršrutu plānošana/pārplānošana .. GPS spidometrs. pieslēdzu viņu aizmugurē pa taisno pie USB 1.1 un pašu mazo GPS uztvērējiņu uzliku uz aizmugurējā stikla plaukta. Tipa šamam ir jāredz debesis.. Jo tikko šams ir zem jumta vai arī kāda cita šķēršļa tad - čau pāris satelītu nost uzreiz. Un šim pasākumam katrs satelīts ir svarīgs. Šovakar kārtējais www.autoliste.lv pasākums - pārbaudīsim kā nākas..:)

USB 2.0/FireWire PCI

So iepirkta kartiņa PCI, kura paver iespēju mašīnā izmantot USB 2.0 un FireWire iespējas. - maksa ~ 16-17 Ls Tipa 4 USB 2.0 porti un 2 firewiires porti

Part 11.th Posted: 30.06.2006

Ieliku CaliPC wireless adapteri un bluetooth lietas. Tākā nu esmu pilnīgi mobils. Par wireless: Kartiņa: http://www.eusso.com.tw/Models/Wireless/UGL2454-VPR/UGL2454-VPR.htm p.s. kaut kad drīz taisos taisīt kaut kādu blogu, kur norādīt visus haljavnos tiiklu punktus, jo nu atvainojiet, nupat bija raksts SP žurnālā, ka 60% latvijas wifi tiiklu ir "valjaa" - teikshu taa - taa tas ir.

Iesūtīja hotinfo, 2006-08-04 00:49:28 (apskatīts: 26428 reizes).

Komentāri par šo rakstu:
2006-08-04 11:06:00
CyberGhost rakstīja:
ir ok, tik tas dārgais monitorīts vienmēr jāņem līdz kad ieiet viekalā vai kur citur?? :(
2006-08-04 12:57:00
Andrejs rakstīja:
nav slikti, bet, ja skatas filmu, ta neraustas? neesmu jau ipasi interesejies par datoru cenam... kadreiz ari noder ta karte;)
2006-08-04 15:06:00
acid|burn rakstīja:
tu domaa pc jaudu? Prieksh filmaam? Heh... p3 800 ir speeciigaaks par dazhu labu muusdienu 2ghz celeronu.. :)
2006-08-04 15:07:00
acid|burn rakstīja:
Tagad jau ir klāt GPS un WiFi
2006-08-04 15:28:00
Andrejs rakstīja:
WiFi ir laba lietina;) pats ar portativo esmu atradis vairakas vietas, kur uzker tiklu un var sedet neta par velti... piesledzoties pie kaut kada privata tikla, kur nav uzlikta parole:)))
2006-08-04 16:26:00
hotinfo rakstīja:
raksts papildinaats ar 10./11. dalju!
2006-08-05 00:49:00
Guncha rakstīja:
Pastaasti siikaak pa to GPS.Tas ir uztvereejas pa 59 ls ko piesleedz pie kompja un vins raada karti un tavu atrasanaas vietu?
2006-08-07 15:25:00
acid|burn rakstīja:
nee GPS ir tikai signaala deveejs, kompii jaabuut softam, kas saprot NMEA standartus http://www.gpsinformation.org/dale/nmea.htm .. tas viss ljoti labi straadaa ar muusmaaju JSLatvia3GPS
2006-08-07 16:05:00
Viesis rakstīja:
Jautājums: Kādu OS softus izmanto?
2006-08-09 13:08:00
acid|burn rakstīja:
xp, jslatvia, defaultas windas lietas. Nekas extra, nekaadi speciaalie carpc interfeisi
2006-08-09 16:37:00
Viesis rakstīja:
viss labi, tikai cik ilgi shitaa uzparikte straadaa kad dzineejs ir izsleegts??? :)
2006-08-10 00:12:00
VaZ rakstīja:
Tev licenseetaa versija JSLatvia ??
2006-08-10 10:07:00
Viesis rakstīja:
vot tie ir profinji taadaas lietaas!!!
2006-08-10 10:55:00
karlismoto rakstīja:
klau! bet cik lielaa ataalumaa uztver tas wireless uztvereejs?aptuveni domaaju.un kur to antenu liki uz jumta vai salonaa?
2006-08-10 16:35:00
acid|burn rakstīja:
JSLatvia orginal - ?!!??!?! :)))))) ir ljoti lielas atskjiriibas salons vai jums, mans tuliit shamo liimees uz jumta...
2006-08-10 22:23:00
CARPUTER rakstīja:
Mani vairaak iespaidoja shii sisteema kas veidota jau pirms paaris gadiem(http://foto.inbox.lv/ugis0/51mashinaa). aprunaajos arii ar veidotaaju (ugis0@inbox.lv) pat dabuju paklausities :) ui labi tur skan un izskataas viss :) tur gan bildes novecojushas, bet...
2006-08-11 10:39:00
hotinfo rakstīja:
UGS sisteema tika ieveerteeta 29.05.2004 MA tusaa: http://www.mobileaudio.lv/index.php?navig=52&galerija=ma_tuss2004&bilde=tuss111.JPG&bilde_full=http://www.emmanet.lv/bildes/incoming/ma_tuss2004/fullsize/tuss111.JPG&start=108 http://www.mobileaudio.lv/index.php?navig=52&galerija=ma_tuss2004&bilde=tuss147.jpg&bilde_full=http://www.emmanet.lv/bildes/incoming/ma_tuss2004/fullsize/tuss147.jpg&start=144 http://www.mobileaudio.lv/index.php?navig=52&galerija=ma_tuss2004&bilde=tuss148.jpg&bilde_full=http://www.emmanet.lv/bildes/incoming/ma_tuss2004/fullsize/tuss148.jpg&start=144
2006-08-11 11:00:00
hotinfo rakstīja:
tikai toreiz - balts monitors, balta klaviere nepaaraak integreejaas melnajaa salonaa, un protams, ka dc/ac vai kompja baroklja forshaa siikonja :D
2006-08-11 11:34:00
Viesis rakstīja:
Nafig tas vispaar ir vajadziigs. Ja gribaas kompi masiinaa panem ieliec portatiivo un viss.
2006-08-11 11:37:00
hotinfo rakstīja:
a nafig likt portatiivo? portatiivais taapeec ir portatiivs, ka vinju nekur LIKT nevaig, to var staipiit apkaart. bet ja kaut ko LIEK iekshaa, tad integree liidz galam.
2006-08-11 13:29:00
shearer rakstīja:
eu bet pastastiet tiesham cik ilgi tas kompis strada kad dzinejs ir izslegts?
2006-08-11 13:42:00
Viesis rakstīja:
baigaā integrācija iemest kasti bagāzniekā un aizvilk slēdžu vadus līdz panelim
2006-08-11 17:32:00
auma rakstīja:
Nu bet uz priekshu!!!! Kapee ta pac neko taadu neuztaisi?
2006-08-12 20:49:00
karlismoto rakstīja:
no savas pieredzes varu ieteikt pirkt uzreiz 12v barokli ko tirgo mp3.com vai cartft.com. no saakuma autinjaa biju ielicis taadu 12v uz 220v. galiigi nepatika. patereja daudz straavu.trauceejumi visaadi...
2006-08-12 20:51:00
karlismoto rakstīja:
mans carpc kopaa ar moni pateree ap 3.5A. Protams + veel kaada skanja - pastiprinataaji utt. .takaa darboties var ilgi...
2006-08-12 20:58:00
karlismoto rakstīja:
mans carpc kopaa ar moni pateree ap 3.5A. Protams + veel kaada skanja - pastiprinataaji utt. .takaa darboties var ilgi...
2006-08-16 22:45:00
Viesis rakstīja:
šķūnings.
2006-08-18 13:47:00
Krietnais rakstīja:
Neredzu atdevi datoram iekš auto ! GPS - labāk PocketPC ar Bluetooh - strādās gan autiņā, gan sēņojot ! Mūzikai un Video - labāk Externālo cietni, teiksim "LaCie Silverscreen" - klausies un skaties uz nebēdu, pie tam ar normālu pults vadību, pie tam var paķert līdz un ciemos pie TV pielikt un DivX pacolēt ! Lūk kur daudzpusīgs labums... in my humble opinion :) - Vēl tikai gribētos šo Externālo HD autiņā pielikt pie WiFi - lai no ofisa vai mājas varētu apdeitot kolekciju ! Varbūt kādam būtu padoms - kāds dzelzis šamam nolūkam derētu ?
2006-08-18 13:56:00
Krietnais rakstīja:
Neredzu atdevi datoram iekš auto ! GPS - labāk PocketPC ar Bluetooh - strādās gan autiņā, gan sēņojot ! Mūzikai un Video - labāk Externālo cietni, teiksim "LaCie Silverscreen" - klausies un skaties uz nebēdu, pie tam ar normālu pults vadību, pie tam var paķert līdz un ciemos pie TV pielikt un DivX pacolēt ! Lūk kur daudzpusīgs labums... in my humble opinion :) - Vēl tikai gribētos šo Externālo HD autiņā pielikt pie WiFi - lai no ofisa vai mājas varētu apdeitot kolekciju ! Varbūt kādam būtu padoms - kāds dzelzis šamam nolūkam derētu ?
2006-08-18 13:56:00
Krietnais rakstīja:
Neredzu atdevi datoram iekš auto ! GPS - labāk PocketPC ar Bluetooh - strādās gan autiņā, gan sēņojot ! Mūzikai un Video - labāk Externālo cietni, teiksim "LaCie Silverscreen" - klausies un skaties uz nebēdu, pie tam ar normālu pults vadību, pie tam var paķert līdz un ciemos pie TV pielikt un DivX pacolēt ! Lūk kur daudzpusīgs labums... in my humble opinion :) - Vēl tikai gribētos šo Externālo HD autiņā pielikt pie WiFi - lai no ofisa vai mājas varētu apdeitot kolekciju ! Varbūt kādam būtu padoms - kāds dzelzis šamam nolūkam derētu ?
2006-08-24 23:34:00
ansis_incar rakstīja:
pastrādāts krietni! Viss strādā un patiesībā katram tukšajam dirsējam gribās!!!! Bet nemīz noēdīs Latvieši bez sāls noēdīs. Sevišķi mums patīk internets. JO noēšana notiek bezpersoniski!!!
2006-08-24 23:35:00
ansis_incar rakstīja:
pastrādāts krietni! Viss strādā un patiesībā katram tukšajam dirsējam gribās!!!! Bet nemīz noēdīs Latvieši bez sāls noēdīs. Sevišķi mums patīk internets. JO noēšana notiek bezpersoniski!!!
2006-09-20 15:48:00
Edgars rakstīja:
Manuprāt viss ir ustaisīts pareizi....... Pac ar esu ieplānojis ko līdzīgu savam autiņam.... Viensjautājum... Vai kāds zina kur var iegādāties LCD monitorus priekš carpc, bet bez pieskārienjūtīgās virsmas. Parastu mazu LCD monitoru......
2006-09-26 16:13:00
brašais rakstīja:
nekur nevar iegādāties!!!
2006-09-27 16:57:00
lexani rakstīja:
Nenormals darbs... viens gan labs prikols...var bastot lekcijas un spelet speles masina... un uz vajadzigajam lekcijam iet atpkal uz augstskolu :D Gprs.. ari laba lieta... Bet jasaka ka vieglak butu uztaisit ertu novietni portativajam ar iespeju pieslegt touch screen ko integret salona,ka rezultata gprs butu erti skatams un lietojamas parejas iespejas.Un vel nebuut jacakarejas ar stravas parveidotajiem,varetu izmatot portavo masinas ladetaju.Un vel butu daudz klusaks troksnis salona... un vel pie taa visa butu viens brivs kompis ko staipit ikdiena pa darba lietam....
2006-09-27 17:12:00
lexani rakstīja:
Vienigi portativais maksa dargak.... un pielauju domu ka vecs parastais daudziem majas metejas ar kuru nav ko darit. Bet nu ja nem vera visu to chakaru kas vajadzigs lai palaistu tad izdevigak ir nopirkt portativo.Piemeram, es nopirku pa 640Ls 1.6ghz 160gb cietais, 1gb ram, 512mb grafikas karte... atklati sakot vai nu man vienkarsi paveicas vai kaa savadak,bet ar tadu komplektaciju citos veikalos nekad neesmu redzeji letakus pa 1000Ls... Bet tadu varetu baigi labi izmantot masina... muzika,speles un pat wairless utt jau ir ieksa.... atkrit lieka cakara... un galvenais ka var izmantot ari darbam.
2006-10-06 13:56:00
acid|burn rakstīja:
Paldies visiem par kritiku un atbalstu. Ir pāris jautājumi uz kuriem vēlos atbildēt. Darbošanās ilgums pie izslēgta motora ir ~ 1.5-2 un dažreiz pat ilgāk stundām. 220V - protams, piekrītu, ka tas nav labākais risinājums. Man ir nestandarta keiss. Tam attiecīgi ir nestandarta baroklis. Attiecīgi ir grūtāk šo nestandarta barokli pārtaisīt par 12V. Papildus tam visam uzskatu ka 220V autiņā stacionāri jau vien ir ekstra. Vai nepiekritīsiet?! LCD skārienjūtīgos monitorus var nopirkt bez naudas riska iekš www.cartft.com. nesen tur tika sākts tirgot viens īpašs modelis, kurš ir ar spēcīgāku gaismas izstarojumu, t.i. gaišāks, paredzēts kabrioletiem, bet attiecīgi arī tumšas krāsas saloniem ar netonētiem stikliem.
2006-10-06 13:58:00
acid|burn rakstīja:
kapēc vēl visu taisīju diezgan savādi ir tas, ka jebkurā brīdī varu kompi izņemt no bagāžnieka uzstiept kaut kur un piemēram pārinstalēt, pielikt/noņemt kādu HW u.t.t. nekas nekur nav pielodēts, viss ir spraužams.
2006-10-06 13:59:00
acid|burn rakstīja:
Doma to visu ir integrēt aizmugurē kopā ar subu. Kaut kad drīzumā. Patreiz esmu aizņemts ar mājas audisistēmas izbūvi, pēc tam ķeršos pie auto atkal.
2006-10-09 14:17:00
acid|burn rakstīja:
Varu piedāvāt šitādu http://store.mp3car.com/PhotoGallery.asp?ProductCode=MON%2D016&PhotoNumber=3#largerphoto pa 180 Ls ca$h
2006-10-12 03:11:00
hotinfo rakstīja:
mjaa...
2006-10-18 11:29:00
Benzin rakstīja:
Kā ir ar HDD? Man ir aizdomas, ka no mashiinas un suba radiitajaas vibraacijas driiz vien iestaajas kirdik:) Uzkatu ka labaaks risinaajums buutu mATX mamma, kas buutojas no flash ar iebuuveetu video(Liec kaut vai bardakā) un speciaali video un audio atskaņošanai kompilētu linuxu ar uber vieglu vadiibu, nu kaut kā tā...
2007-01-17 15:35:00
MEHS rakstīja:
Labaak nebuutu monitors pie griestiem pibuuveejamais?????????????
2007-04-10 14:35:00
acid|burn rakstīja:
HDD viss kedās, nekas vēl nav nobrucis, pēc ziemas lielajiem saliem izbeidzās 220 pārveidotājs.
2007-04-10 14:35:00
acid|burn rakstīja:
Monitoru pie griestiem? Traks vai? Calibrā esi sēdējis? :))
2007-08-13 20:40:00
Silver Devil (lv) rakstīja:
Vieglak nebutu kompi vienot pa taisno bez kompja barosanas bloka...jo kompja barosanas bloks dod ara 14,5v un 5v...vieglak butu kautkur izraut parveidotaju no 14.4v uz 5v neka no14,4v uz 220v???
2007-08-13 20:44:00
Silver Devil (lv) rakstīja:
kludijos tur vajag ari -14 un -5!!!
2007-08-13 20:46:00
Silver Devil (lv) rakstīja:
kludijos tur vajag ari -14 un -5!!!
2007-10-13 19:53:00
ALI-G rakstīja:
Reāl!
2008-02-25 22:41:00
Jancis rakstīja:
Tiem nullēm kas pliki dirš varu novēlēt nekad tādu lietu nedabūt. lietojat savus analogos kasešu atskaņotājus un kalbasojaties pie telefona mūzikas. Autors, paldies par rakstu! ;) cietnja vietā pietiktu ar pāris Gb Flash karti un ja BIOS atļauj, uzinstalēt uz tās OS. Varētu arī CompatFlash + CF->IDE pāreju. Wifi karti vispār varetu tādu ar ārejo antenu, tas viss notiktu vēl labāk. Savukārt tiem kas vaicā par LCD moņiem - iemetat acis ebay`ā (ebay.co.uk). šodien maniju tur ar visu piegādi uz latviju 8colliigos touchscreen pa ~100Ls
2008-09-25 20:00:00
uska rakstīja:
ir baigais puedaavaajums piedaavaaju vindows 3.1 network edition iepakotu origjinaalaa nekad nau veerts valjaa + bonusaa sound blaster awe 128 ISA ja baigi vajag varu piemest 4-us 2 megabaitiigus ramus 33mhz laikam bij !
2008-09-25 20:12:00
uska rakstīja:
silver deviltu sev smadzenes vari pataisno pie akja pielikt un priecaaties !
2009-11-17 19:12:00
party_hell rakstīja:
viens jautaajums autoram kaapeec izveeleejies parveidotaaju 12 uz 220 v nevis uzreiz panemi 12 v kompja bloku ???
2016-06-17 10:33:00
jlgg rakstīja:

gucci backpack

michael kors outlet

market 365

michael kors handbags

burberry outlets

louis vuitton outlet

yeezy boost 350

louis vuitton australia

gucci bags

asics gel kayano

nike online

michael kors purses outlet

Hermes Outlet

coach usa

ugg australia

abercrombie milano

nike shopping

prada-crossbody

longchamp sale

yeezy boost 350

pandora jewelry

moncler outlet

change points uk

louis vuitton messenger bag

free nike

christian louboutin shoes

Ralph Lauren Polo

air jordan shoes

michael kors outlet

michael kors outlet

louis vuitton watllets

burberry outlet

louis vuitton tote bag

Burberry Outlet

tiffany co

nike shoes

michael kors black handbags

michael kors hobo bag

coach sunglasses

gucci sunglasses

burberry uk

trx

popular sunglasses

nike air jordan

michael kors purses

Salomon Shoes

louis vuitton neverfull

Ralph Lauren UK

prada handbags sale

moncler jacke

longchamp backpack

michael kors tote

Lebron 13

gucci handbags

tiffany co

burberry london

mizuno wave

abercrombie fitch france

michael kors australia

louis vuitton online

christian louboutin shoes

michael kors outlet

true religion uk

prada loafers

Burberry bags

hermes uk

nike all

Polo Ralph Lauren

nike free run

louis vuitton artsy

prada bags

TRX Workout

Mens Sunglasses

hermes belt

Coach outlet online

nike free danmark

burberry outlet uk

cheap michael kors handbags

ray-ban sunglasses

ralph lauren polo

burberry outlet online

Ralph Lauren UK

michael kors crossbody

cheap gucci belts

KD 8 shoes

louboutin heels

burberry perfume

gucci online

trx workouts

shoes online

pandora ring

ugg boots

prada bags

longchamp bags

burberry outlet

nike shop us

true religion jeans

oakley sunglasses

michael kors tote

burberry outlet

louis vuitton monogram

michael kors outlet

coach outlet

primark online uk

michael kors outlet

gucci handbags

louis vuitton duffle bag

coach online

trx exercise

burberry purse

mcm tote bag

abercrombie and fitch

gucci online

yeezy boost 350

christian louboutin shop

salomon shoes

pandora necklack

michael kors canada

pandora bracelet

hermes outlet

Pandora bracelet

burberry online

burberry watches

Kate Spade Australia

MCM Outlet

louis vuitton uk

Oakley Outlet

michael kors outlet

prada tote

hermes birkin price

lebron james shoes

longchamp tote

burberry britain

prada purses

longchamp bag

oakley sunglasses

coach handbags

trx for sale

prada outlet

Michael Kors Outlet

sunglasses on sale

jordan retro

louis vuitton neverfull mm

Michael Kors Outlet

fendi outlet

nike air max

coach outlet store

Longchamp Outlet

pandora rings

michael kors clutch

michael kors black purse

gucci clutch

hermes bag

yeezy shoes

burberry outlet online

nike air

louis vuitton handbags on sale

burberry outlet

burberry

chanel tote

ugg boots for women

trx straps

led lights

michael kors outlet

kate spade uk

TRX Straps

louis vuitton uk

louis vuitton artsy

hugo boss uk

cheap michael kors purses

burberry handbags

michael kors satchel

louis vuitton perfect

louis vuitton

louis vuitotn speedy

balenciag bag

louis vuitton damier

Ray Ban Outlet

burberry outlet

ray-ban sunglasses

jordan retro shoes

louis vuitton zippy wallet

prada crossbody bags

chanel australia

air jordan retro

coach outlet

coach crossbody bags

TRX Bands

louis vuitton shoes men

Coach Outlet

coach shoes

prada handbags

adidas super star

mizuno shop

jimmy choo australia

michael kors outlet

abercrombie and fitch

TRX Workouts

Pandora Charm

louis vuitton australia

burberry shirt

burberry australia

louis vuitton diaper bag

ugg boots ireland

Chanel Outlet

burberry wallet

michael kors outlet

Ralph Lauren

birkin bag hermes

prada messenger bag

louis vuitton belt

Burberry online

trx suspension

Michael Kors Watches

coach outlet

louis vuitton eva clutch

michael kors canada

michael kors outlet store

outlet michael kors

louis vuitton bags

coach bags on sale

louis vuitotn speedy

burberry australia

gucci belt

asics shoes

moncler outlet

pirate system

nike jordan

hugo boss uk

mizuno shoes

burberry scarf

nike year

abercrombie fitch nederland

Ralph Lauren Polo

nike australia

louboutin shoes

michael kors factory outlet

michael kors bags on sale

cheap louis vuitton purses

ugg boots

abercrombie and fitch outlet

timberland boots uk

trx suspension

moncler outlet

louis vuitton purses

mlb.com

nike free run sko2

sac longchamp

nike air shoes

michael kors tote bags

prada shoes

michael kors australia

ray-ban sunglasses

louis vuitton wallet for women

longchamp le pliage large tote

kate spade uk

burberry bags on sale

sheepskin boots

mlb jerseys

gucci diaper bag

Ralph Lauren

burberry outlet online

hugo boss

louis vuitton bags

gucci shoes

michael kors outlet

coach bags

nike show

burberry scarf outlet

burberry outlet online

abssice 360

michael kors purses

gucci bags

nike shoes

burberry

nike jordan shoes

ugg uk

canada goose outlet

abercrombie outlet online

hermes birkin uk

michael kors hamilton tote

Michael Kors Outlet

basketball shoes

nike danmark

nike air jordan

MCM Bags

Nike Hyperdunk 2015

chanel flap bag

Nike Kobe 9

coach purses on sale

prada handbags

Polo Ralph Lauren

christian louboutin online

nike run

trx workouts

pandora bracelets

clk benz

nike air

TRX Training

moncler jacke

black uggs

air jordan nike

coach carter

pandora charms

nike norway

louis vuitton outlet

louis vuitton belts

oakley sunglasses

louis vuitton uk

Cheap Ray Ban

asics shoes

michael kors handbags on sale

coach australia

Burberry outlet online

burberry scarfs

Ralph Lauren Shirts

louis vuitton bags

coach australia

louboutin shoes

burberry outlet

louis vuitton shoulder bag

TRX Exercises

louis vuitton outlet

nike sweden

free shoes

kate spade

louis vuitotn speedy

mcm bags

coach purses

longchamp le pliage medium

michael kors outlet

louis vuitton uk

hermes purses

oakley australia

Prada Outlet

chanel bags prices

Canada Goose Outlet

canada goose outlet

Billat

ralph lauren uk

landinggear

tiffany outlet

nike jordan oreo image insolite

nike jordan photo insolite humour

nike jordan shoes luxe tv

nike jordan basse achat vtt

nike jordan photo reflex pratique

nike jordan photoshop achat vip

nike jordan photoshop achat appartement

nike jordan store qualité r5

nike jordan store qualité tourisme

nike jordan 7 utile plast

nike jordan basse qualité diamant

nike jordan photofiltre tutoriel photoshop

nike jordan photoshop achat immobilier

nike jordan 2012 scientifique célèbre

nike jordan running expert

nike jordan 7 telecom plus

nike jordan photo en ligne

nike jordan 90 wine plus

nike jordan 6 pas cher

nike jordan fusion simplifiée tup

nike jordan homme grand

nike jordan photofiltre tutoriel php

nike jordan brand juice plus

nike jordan homme wear gros

nike jordan basse qualité

nike jordan france qualité

nike jordan 2012 jugement dernier

nike jordan pump art nouveau

nike jordan femme pas cher

nike jordan photo insolite maroc

nike jordan homme joli cadeau

nike jordan garcon gros chat

nike jordan fille pas cher

nike jordan homme insolite home

nike jordan rouge image insolite

nike jordan store 6m qualité

nike jordan shoes luxe pack

nike jordan 12 nov expert

nike jordan chaussure luxe homme

nike jordan homme gros ventre

nike jordan running en ligne

nike jordan femme insolite

nike jordan 4 pas cher

nike jordan fusion kevlar sécurité

nike jordan photoshop gimp tutoriel

nike jordan basse achat appartement

nike jordan junior pas cher

nike jordan 23 th expert

nike jordan france kettlebell achat

nike jordan baskets pas cher

nike jordan running wear gros

nike air jordan pas cher

nike jordan photoshop achat

nike jordan fusion video insolite

nike jordan photoshop bridge plus

nike jordan chaussure de luxe

nike jordan running expert bourges

nike jordan photofiltre studio tutoriel

nike jordan photofiltre tutoriel access

nike jordan basse qualité tourisme

nike jordan femme insolite video

nike jordan fille image insolite

nike jordan homme insolite animaux

nike jordan noir auto plus

nike jordan fusion banque populaire

nike jordan prix jacuzzi professionnel

nike jordan france sécurité france

nike jordan basse qualité défaut

nike jordan 6 fille belle

nike jordan flight pas cher

nike jordan basse achat vip

nike jordan talon fille belle

nike jordan rouge affaire boule

nike jordan homme grand écart

nike jordan chaussure homme luxe

nike jordan id video insolite

nike jordan garcon joli cadeau

nike jordan 7 utile définition

nike jordan store habitat plus

nike jordan homme nouveau librairie

nike jordan france culture plus

nike jordan enfant pas cher

nike jordan 7 utile synonyme

nike jordan photoshop montpellier plus

nike jordan bebe-cards réduction amazon

nike jordan id plus ingenierie

nike jordan femme insolite yahoo

nike jordan chaussure italienne luxe

nike jordan knight divorce rapide

nike jordan photo 90c gros

nike jordan 90 plus

nike jordan air hockey professionnel

nike jordan france sécurité routière

nike jordan rouge affaire futura

nike jordan france sécurité epi

nike jordan basse achat immobilier

nike jordan bébé bouge plus

nike jordan noir image insolite

nike jordan enfant gros zizi

nike jordan photoshop achat 4x4

nike jordan photofiltre org plus

nike jordan photofiltre image insolite

nike jordan chaussure luxe lyon

nike jordan 06 auto plus

nike jordan basse achat gps

nike jordan homme nouveau nazi

nike jordan femme algerienne belle

nike jordan basse achat maison

nike jordan bebe vetement luxe

nike jordan photo 206 plus

nike jordan future prius plus

nike jordan photoshop achat gps

nike jordan france qualité villefontaine

nike jordan 06 46 plus

nike jordan fusion valeur comptable

nike jordan 2012 375 plus

nike jordan bébé pas cher

nike jordan id restauration rapide

nike jordan homme nouveau fascisme

nike jordan france qualité performance

nike jordan junior talent plus

nike jordan chaussure luxe discount

nike jordan basse qualité r5

nike jordan homme insolite koreus

nike jordan femme insolite 2014

nike jordan chaussure luxe enfant

nike air jordan en ligne

nike jordan 5 pas cher

nike jordan 7 utile auto

nike jordan basse fille belle

nike jordan shoes luxe radio

nike jordan running pas cher

nike jordan ziani art nouveau

nike jordan 2013 504 achat

nike jordan flight vision plus

nike jordan photo homme gros

nike air jordan sarenza luxe

nike jordan 06 habitat plus

nike jordan qui s'allume plus

nike jordan vii finance plus

Tavs vārds un komentārs: Kods:

  
Balsošana
Vai Jums "Patreiz online"

Rāda tikai Jūs (kiwi, salabo!)
Rāda arī citus


Galerija

MA pirts 01/11/2008
Visas galerijas

Sludinājumi
Visi sludinajumi...

Vortāla ielāde aizņēma 0.0360 sekundes.