MobileAudio.lv!


Sadaļas


Diskusijas
Pēdējās 10 ziņas

Lietotāji
Reģistrācija:
Lietotājs:
Parole:
Jauns lietotājs.
Aizmirsi paroli?

  
Galvenā
Raksti
Čats
Diskusijas
Sludinājumi
Galerija
Profils
Pēdējie 10 raksti.

ENIGMA TVC-533

Enigma bija šifrēšanas mašīna „vāciešiem”. Arī šis aprāts ir diezgan „šifrēts”. Kamēr lielie auto audio zīmoli guļ (nespēj atšifrēt, ko citi sašifrējuši), tikmēr jaunie taisa brīnumus, visās šī vārda formās. Arī testējamais aparāts ir gandrīz brīnums. Kā nekā tas saprotas un spēj atskaņot praktiski visas populārākās datnes, un vēl daudz ko citu.

Prieks kur tu rodies ... ?

Ja jau pieminējām datnes, tad ar tām arī sākam, un ar to populārāko – t.i. DivX vai MP4. DivX failus iespējams atskaņot arī no DVD RW nefinalizēta diska. Protams, aparāts saprotas arī ar DVD-Video. DVD vai CD var būt ierakstīti arī MP3 faili. MP3 failus var atskaņot arī caur USB portu. Tāpat caur to vai no kāda diska var apskatīt JPEG failus. Aparāts, protams, saprotas arī ar parastajiem CDA diskiem. Pie tam aparāts var palepoties ar iebūvētu TV uztvērēju. Tagad braucot sastrēgumos varēsim skatīties arī ziņas vai Degpunktā. Jāpiebilst gan, lai skatītos TV braucošā auto būs nepieciešama aktīvā TV antēna, kas arī tuvākajā laikā būšot pieejamas par saprātīgām naudām.
Kā jau bildē būsiet pamanījuši, vizuālās informācijas attēlošanai aparāts aprīkots ar 4” LCD platformāta ekrānu, kas izmēra ziņa ir rekords 1DIN izmēra aparātiem, bez izbīdāmā displeja. Pie tam ekrāns ir skārienjutīgais. Tas ļoti noder, jo uz aparāta paša ir pavisam maz pogas, kopā 5. Viena - ieslēgšanai/izslēgšanai, otra - motorizēta paneļa leņķa regulēšanai, trešā – paneļa atvēršanai, lai ielādētu vai izņemtu disku, ceturtā – grozāms skaļuma regulators, ko piespiežot var pārslēgt signāla avotus. Par piekto vēlāk, lai gan ir vēl sestā, neuzkrītoša „Reset” poga.

Turpinot slavas dziesmu, aparātā ir iebūvēta Bluetooth brīvroku sistēma. Priekš tās uz priekšējā paneļa izvietota poga zvana pacelšanai vai atcelšanai. Priekš brīvroku sistēmas ir paredzēts arī speciāls mikrofons. Pēc sapārošanas iespējams veikt numura sastādīšanu un no aparāta pieņemt zvanus tā, ka nav jāmeklē telefons. Pie tam aparāts atceras tieši jūsu telefonu. Runājot par pieskārienjutīgā ekrāna kvalitāti – tā ir pārsteidzoši laba pat skatoties no leņķa vai tuvumā. Labas krāsas un labs kontrasts. Bloetooth arī savas funkcijas pilda uz goda.

Laime kur kavējies ... ?

Un te nu slavas dziesma beidzas. Jo sākam aparātu reāli lietot.
Pat nesākam lietot, mēģinām to ielikt auto. Te secinām, ka aparāts derēs ne katrā auto, kam ir 1DIN izmēra instalācijas vieta. Vismaz manam auto tā ir nelielā padziļinājuma, bet lielais aparāta panelis tajā diemžēl nelien iekšā. Uz priekšējā paneļa ir USB spraudnis, bet mazais, līdz ar to USB atmiņa jāpieslēdz ar pārejas vada palīdzību, kas gan nāk komplektā. Bet man tas nešķiet ērti, kad pie paneļa kaut kas karāsies, braucot sitīsies tā USB atmiņa pret auto paneli, bet no otras puses nebūtu taču sevišķi estētiski uz tāda skaista aparāta izvietot milzīgo USB portu! Tas sabojātu paneļa dizainu.
Ja runājam par paneli, šoreiz gan paša aparāta. Jā, tas ir motorizēts, un to var iestatīt 5 dažādās pozīcijās, kas noderēs vēlamā skatīšanās leņķa iestatīšanai, ja aprāts novietots kaut kur zemu. Bet skāde tāda, ka pēc diska nomaiņas, aparāts vairs neatceras, kādā leņķī bija iestatīts panelis. Tas pats ir pēc aparāta izslēgšanas. To gan nevarētu teikt par DVD un DivX filmām – jo izslēdzot un ieslēdzot, aparāts filmu atskaņos no tās vietas, kur beidzāt viņu skatīties. Panelis arī precīzi nenofiksējas, tas kustās vismaz par pāris milimetriem, kas pie braukšanas pa mūsu bedrainajiem ceļiem, radīs grabēšanu. Galu galā stiprinājuma vietas var vispār izļurkāties, un tas var veicināt savienojošo vadu pārlūšanu. Bet aparātam ir 2gadu garantija un tas tad, lai arī paliek uz izplatītāju sirdsapziņas. Pozitīvi ir tas, ka paneli var viegli uzlikt un noņemt. Panelim ir arī futrālis, kam visa iekša izklāta ar porolonu. Līdz ar to panelis futrālī negrabēs un nesaskrāpēsies . Pirmais DVD tests arī neizdevās, jo pirmais DVD, ko paņēmu bija ar 2. un 5. reģionu, ko šis aparāts neatbalsta. Bet tie ir tieši „mūsu” reģioni. Aparāts saprotas pamatā ar Āzijas reģioniem. Bet to, cik zinu var diezgan vienkārši mainīt. Arī dīleris to solīja nokārtot. Aparātam ir daudz lineāro izeju, pat atsevišķa sabvūferam.
Par ergonomiku. Pogas, kas ir, ir OK. Pat grozāmā skaļumam. Uz tālvadības pults ir ļoti daudz pogu, un man neradās sajūta, ka to ir ērti lietot. Lai gan tā pults šķita ērtākais variants, kad biju izmēģinājis vadību caur skārienjūtīgo ekrānu. To iesaku darīt tikai stāvot uz vietas, jo podziņas uz ekrāna ir ļoti maziņas, jo ekrāns jau ar nav nekāds lielais. Šo ekrāna podziņu spaidīšanu atvieglo komplektā nākošais irbulītis, kas pat ir izvelkams kā teleskopiska maza antēnīte. Tas gan visticamāk ātri pazudīs, jo nav paredzēta iespēja, kur to varētu glabāt, kamēr tas nav jālieto. Bet galu galā - nevar taču gribēt visu uzreiz un pietam par šo smieklu naudu! Nevar gribēt mazu paneli, bet lielu ekrānu! Vai, piemēram, 7” neizbīdāmu ekrānu un tā, lai tas ieietu 1din ligzdā! Priekš tam ir pieejami arī citi modeļi.
Arī informācija par aktuālo atskaņojamo CD attēlojas mazā informācijas rindā, kā to dara parasti mājas DVD atskaņotāji. Ja tā rinda attēlojas vismaz uz 21” televizoru, tas ir OK, bet, ja tas notiek uz 4” displeja, tur tekstu salasīt var, bet tas nav pārskatāmi. Kā plusu pieminēt neskaitāmās video ieejas un izejas – pie kurām var pievienot, piem., atpakaļskata kameru, vai papildekrānus aizmugurē sēdošajiem pasažieriem. Ar radio informācijas attēlošanu arī viss ir OK. Ergonomiku krasi uzlabotu arī tas, ja uz paneļa būtu celiņu un pārtīšanas pogas, kas pieejamas tikai vai nu uz ekrāna vai pults.

Secinājumi.

Ja vēlaties savā auto multimediju aparātu un vēlaties skatīties savus koncertu ierakstus vai ziņas atrodoties savā auto, ja nepieciešams aparāts ar plašu funkcionalitāti, kvalitatīvu un pietiekami lielu ekrānu par lētu naudu, tad šis ir īstais. Citu ražotāju aparāts maksās vismaz 400Ls un tai pat laikā salīdzinājumā ar šo būs apgraizīts, jo 4” ekrāna vietā būs 2.5” vai 3,5” nerunājot jau par to, ka tas nebūs skārienjūtīgs. Ja tomēr gribās kaut ko lētāk, bet ar lielāku ekrānu, tad ieteiktu pievērst uzmanību kādam aparātam ar izbīdāmo ekrānu, vai 2DIN izmēra aparātu kam arī ekrāns būs vismaz 6.5” liels, pat iespējams 7” no tās paša ražotāja.

Futrālis (milzīgs)

Komplektācija (milzīga)

Izvadi (daudz) komutācijai un skrūve, kas fiksē mehānismu transportējot un jāizskrūvē, pirms aparāta lietošanas.

Testa objektu piedāvā Verners Discount Electrical Plus

Iesūtīja juriz, 2007-04-03 13:10:22 (apskatīts: 24540 reizes).

Komentāri par šo rakstu:
2007-04-03 14:08:00
hotinfo rakstīja:
Buutu forshi ja ieliktu cenu un tabulu ar tehparametriem. Citaadi ljoti nteresants aparaats! :D
2007-04-03 14:25:00
juriz rakstīja:
http://www.vdeplus.lv/index.php?productID=347
2007-04-04 12:09:00
igor061961 rakstīja:
:))) tolko lucse pokupat v drugom meste! Po moemu tam desevle! V rajone Zemitana laukums, ne zabivajte sprasivat gde mozno otremontirovat!
2007-04-04 12:44:00
juriz rakstīja:
Ko tur remontēt, ja kas noplīsīs, visticamāk iedos jaunu vietā. Katrā gadījumā pērkot Vernerā 2 gadu garantija.
2007-04-04 12:57:00
igor061961 rakstīja:
:))) Dorogo u nix!
2007-04-04 14:19:00
UGS rakstīja:
Ja, ja - esmu ar dzirdeejis, ka ir dažas privātpersonas kuras velk no e-buy un peectam tirgo no garaazhaam bez nekaadiem papiiriem un atbildības! vaig padomaat ieprieksh vai tas ir to veerts! :) Verneraa garantija vismaz notiek normaali un legaali, saskaņā ar LR likumdošanu. Bija man gadijums ar veļas mašīnu (salūza). Visu ātri un operatīvi salaboja.
2007-04-09 05:20:00
hotinfo rakstīja:
vai enigma razho arii veljasmazgaajamaas mashiinas? ar bluetooth un ta4screen? for car? :D
2007-04-09 10:53:00
Nemesis rakstīja:
Vienu enigmu 530 jau esmu ielicis/ietestējis biki, kopumā labs aparāts. Tagad gaidu kamēr man piegādās enigma 533 modeli :) . P.S. 4x60 w ir reāli ,skan daudz,daudz skaļāk par kenwood 4x50.
2007-04-09 12:43:00
hotinfo rakstīja:
pat ja abiem buutu reAALI 50 un 60w, ta 10w starpiiba skaljuma izteiksmee buutu <1dB. driizaak kenwudam bija kaadi 10w, shim 20w, tad jaa, mosh skan 3dB skaljaak.
2007-04-09 12:45:00
UGS rakstīja:
Aha - hotinfo - lai speelee divx un paraleeli zekiites mazgaa :) a silto uudeni pataisno no radiatora njem :P
2007-04-09 14:48:00
nemesis rakstīja:
Skaļuma starpība ir šusmīgi liela !!! Kenwoodu 4x50 var briivi (skaļruņi 2x Pioneer 250w + 2x Kenwood 250w) uzgriezt līdz galam ,protams kropļos skaņu , Enigmu līdz galam .... nevar jo skaļruņi vienkārši neizturēs. Kenwoods tika izņemts un vietā ielikts Enigma.
2007-04-09 14:50:00
juriz rakstīja:
Galvenais, ka cilvēks apmierināts, lai gan otrā gadījuma varētu būt pavisam citi iemesli.
2007-04-10 21:49:00
lavrentijs rakstīja:
Ja jau šim ir 240W, tad jau nopietns barošanas vads jāpievelk, vismaz 16 kv/mm, jo patēriņš var būt pie 40A!!! Bet, vispirms labāk uzmest aci drošinātājam, tad izdarīt secinājumus par jaudu. P.S. Neviens no "galvas" aparātoe iebūvetiem pastiprinātājiem par 20W uz kanālu pie labvēlīgiem apstākļiem (14,4V) izspiest nevar. Kādam tad jābūt barošanas blokam iekšā, jo arī D (vai T) klases pastiprinātājiem lietderības koeficents reti pārsniedz 70%.
2007-04-11 00:49:00
kiwi rakstīja:
240w tak ir visiem magjiem! :P protams, ka nominaalaas juanas ir ap 20w uz kanaalu. Bet, izvilkt jaunu baroshanas vadu pa tieshu uz galvu par ljaunu taapat nenaaks.
2007-04-11 21:00:00
Schwins rakstīja:
nu ko var pateikt par siem kiinas brinumiem, nekas jau tur tads nav, skanja galig pakalaa, nu nez.. vnk TAAPEC ka taads cipars... kvalitaate nekada, kas man nozime daudz!!!
2007-04-12 01:41:00
laurenss rakstīja:
es neiebraucu, kas tur ar to kenwood un enigma? kursh ir krutais? ;)
2007-04-12 08:10:00
juriz rakstīja:
Enigma taču, pēc nemesis domām ...
2007-04-12 08:24:00
kiwi rakstīja:
Juriz, tu tak piesleedzi to aparaatu, kaa tad skaneeja? vai skaneeja vispaar?
2007-04-12 09:02:00
UGS rakstīja:
http://www.incaraudio.lv/forum/showthread.php?t=42
2007-04-12 09:25:00
juriz rakstīja:
Skanēja, pie tam normāli, tīri spektrāli nekādas īpašas novirzes nemanīju. Protams, nekāds Hi-End tas nav, bet nu savu cenu jau nu noteikti aparāts atspēlē. šito, ja slaīzina ar mājas kinozālēm, tad var pielīdzināt tiem aparātiem, kas nāk pa kādiem 150Ls vienā kastītē, kuri arī savu cenu noteikti atspēlē, lai gan te ir tikai resīvers.
2007-04-12 14:54:00
DC rakstīja:
bet tak skanjas ziņa nestāv līdzi piem DEH-P6850Mp vai DEH-P77Mp ? vai + - tas pats ?
2007-04-12 15:29:00
juriz rakstīja:
Tas atkarīgs no klausītāja, kāda tam dzirde, arī no visas pārējās sitēmas, protams. Bet tā, nebūs Mercedes par Dojas cenu.
2007-04-12 16:29:00
Schwins rakstīja:
da ko cepaas, vinjam tac nav nekadas regulacijas iespeju vabshee, un pagriezot skalak, kroplis atri metaas, pat pusi nesasneidzot ar labam tumbaam... nu hvz!
2007-04-12 17:31:00
Mr_Rums rakstīja:
A kaads ir lietojis: " Innovatec" vai "Maqma" jaunos modeliisus. Kaa sjiem ar garantijaam? Cik zinu "Maqmas" komplekteejas ar samsung monitoriem. Un "Innovatec" tirgo Riigaa, Margrietas 7.
2007-04-12 18:32:00
Zumbrs rakstīja:
Te arii ir kaads piedaavaajums www.paleto.lv
2007-04-13 00:09:00
nemesis rakstīja:
Barojas no 110 v ! (protams caur pāreju). Ir nopirkts un ietestēts arī 533 modelis. Jauda ir lielāka par kenwood - nepiesiesimies cipariem, reāli skan skaļi. Uz sliktiem skaļruņiem trūkst augšu, jāliek obligāti pīkstuļi (Kenwoodam netrūka :) ). Vadība ir samuģīta, trūkst pogu uz paneļa :( Šim modelim priekšējais panelis ir izvirzīts uz LEJU !!! 530 modelim uz augšu !!! 533 ielikt MK2 ir lielas problēmas ,dēl aizmugurējā radiatōra nepas pat dziļums. Rādio ķer sliktāk par kenwood. Nevaru atrast kā iedarbināt BlueTooth :( 100 ls jāpārmaksā tikai par 16:9 4", atceras DVD vietu un Bluetooth, ja tas nav svarīgi tad labāk ņemt 530 modeli ar pogām uz paneli. Nav EQ kas ir bēdīgi, nav pat tembru kas bija 530 modelim. Ir tikai 3x preseti un Loud.
2007-04-13 07:33:00
juriz rakstīja:
533 ir gan aušu gan basu regulācija, ar Bluetooth man arī nebija problēmu (RTFM). Par to, ka nederēs katrā 1DIN vietā to it kā uzrakstīju. Pogas tiešām uz panēla par maz, vajadzēja būt vismaz pārtīšanas pogām, kurām pat faktiksi ir vieta, un izskatās, ka tās tur ir (pies skaļuma regulatora)
2007-04-16 12:35:00
nemesis rakstīja:
533- Bluetooth pieslēdzu mikrofōnsnam jūtība par mazu. Basu/Augšu regulācija nevaru atrast :(, setupā skaļrunītim lec pāri, nevar neko regulēt :( . Interesanti ,ka braucot pa mūsu gludajiem ceļiem ne MP3 ,ne DivX neraustās, ko nevar teikt par SONY,AIWA,JVC.
2007-04-16 13:34:00
nemesis rakstīja:
:) beidzot parādījās arī bassu un augšu pieregulēšana zem SEL pogas, varbūt tāpēc ,ka ieliku MP3 disku, iepriekš ar DVD/DivX nebija (vairākas reizes bija iets tur cauri). Tātad : tagad augšu trūkums ir likvidēts, basi nakad nav trūkuši.
2007-04-16 19:44:00
ugs rakstīja:
Basus un treblus var reguleet nospiezhot ar pirkstu uz VOL pogu. tad izlec izveelne uz BAS, TREB, BAL un ekraana regulaacijaam! Dazreiz ir veertiigi palasiit instrukciju ;)
2007-04-20 23:40:00
igor061961 rakstīja:
ну наверное все кого интересовали эти модели уже смогли их посмотреть, по трогать и купить! Juriz сделал тест, написал статью и т.д. Не много критических замечаний с которыми мы когда то столкнулись тестирую эти апараты: 1. Температурный режим - странно но при температуре ниже + 10С перестает работать дисплей (матрица) 2. Схема техника (это то что внутри) - разбросана по всему объему.
2007-04-21 16:13:00
INCARAUDIO rakstīja:
Уважаемый, igor 061961. Объясите пожалуйста смысл Вашего поста? Что Вы тестировали? Где? Что Вам сказали, когда Вы обратились в мастерскую, с просьбой поменять аппарат? Всем посетителям хочу сказать пару слов, на правах Поставщика данной продукции, и организаци которая обесечивает ремонт продукции "Enigma": Мы торгуем техникой,а не беляшами. Поэтому безусловно возможны некоторые проблемы, ведь даже известные продавцы, часто отзывают выпущенные машины, но суть нашей работы сводиться к тому, что мы стремимся максимально снизить колличество технических проблем, мы отправляем на завод все пожелания относительно продукции, которые мы получаем от Покупателей. И главное, - для нас каждый Покупатель, как самый важный. Есть четкий принцип бизнеса, что один довольный Покупатель приведет 3 новых, а один расстроенный уведет 20. Поэтому, если у наших Покупателей возникнут проблемы, то они решаются быстро, и всегда за наш счет. Вот основное отличие нашей продукции от E-BAY, Innovatek и прочих. А приемлемая цена, позволяет поставить надежную и качественую технику широкому кругу потребителей. Кроме того, в магазинах Verners стоят стенды со всей аппаратурой, иногда полезно зайти, спросить продавцов, и самому все проверить, прежде чем сообщать о том, что кто-то что-то е смог отрегулировать. Благодарю за внимание, и удачного дня! С уважением, Виктор.
2007-04-21 16:33:00
juriz rakstīja:
Neberi Igorja v golovu, jemu ne nravitsja, 4to tut netiu testa Mystery
2007-04-21 17:17:00
pircejs rakstīja:
Aparāts visā visumā ir OK. Tikai papētot tā izcelsmi konstatēju dažas interesantas lietas. Izskatās ka "Enigma" un "Innovatek" ir tikai tādi kā šīs aparatūras vairumtirgtāji. Patiesais ražotājs varētu būt "RedPower". Palabojiet mani ja es kļūdos:))) Neticīgajiem iesaku uzmest aci sekojošīem linkiem: www.innovatek.us/vision.htm un http://www.redpower.net.cn/enAboutus.asp Atrodiet 10 atšķirības:)
2007-04-21 19:03:00
INCARAUDIO rakstīja:
Все парвильно. Enigma, Inovatek, Red Power это OEM продукт. Покупай 1000 шт. и назовешь мафон, именем своей тещи. Для того, чтобы отличить подобные модели от аналогов, мы заключили прямые контракты, даем гарантию 2 (два) года. И цена у нас, довольно приемлемая. Так что не стройте иллюзий. Но знайте, что купив Enigmu, Вы можете вообще не думать о возможных проблемах, потому что это наша головная боль, а не Ваша. Ну а мы, стараемся радовать Покупателей самыми последними новинками. Самое перспективное направление, которое мы сейчас будем продвигать, это автомобильные компы. Надеюсь на данном портале, будет размещен очередной тест нашей продукции. Удачи!
2007-04-22 00:13:00
igor061961 rakstīja:
:))) Ни кто и не спорит, в принципе молодцы! Есть действительно не плохие вещи, есть так себе... как по качеству, так и по цене. Есть уверенность - это не плохо. Старатесь может быть получится! P.S. А ваш "козырек" и т.д. мы держали в руках 2 года назад! :)))
2007-04-22 10:19:00
INCARAUDIO rakstīja:
Рад Игорь что наше общение, носит нормальнй характер. По поводу козырьков. должен сказать, что у нас этих козырьков 10 видов. И возможно 2 годна назад, что-то подобное уже было, но сейчас это современный проверенный продукт, с качественной матрицей Sharp, со встроенным FM передатчиком, джойстиками, и 8 битной игровой приставкой. Вот сейчас читаю тест, который подготовило руководство данного потала, в принципе минуов не вижу. И главное, - это соотношение цена-качество. Удачи.
2007-04-22 14:26:00
igor061961 rakstīja:
Нет, с ценой и качеством вы загнули! С такой ценой делать нечего, в про чем как и Sharp матрицей! На сколько я знаю ваша матрица производится на том же заводе где и Sharp, есть в вашем ассортименте и восстановленные матрицы..... За козырек 5" максимум 52 Ls со всеми латвийскими налогами! Ну и т.д.! Но в принципе успехов!
2007-04-22 19:42:00
igor061961 rakstīja:
Да, забыл спросить - а это что:Трайпл?
2007-04-23 11:06:00
INCARAUDIO rakstīja:
Игорь, ты бы зашел в гости как-нибудь, пивка бы попили. А то разговариваем как глухой со слепым, и посетителей форума только забавим. Ты в курсе, что мы торгуем козырьками в которых есть дисковод (все форматы вкл. Div_X), USB, SD-CARD, FM - Transmiter, 300 встроенных игр, 2 джойстика и т.д. По поводу матрицы, скажу тебе так....ты не прав, хотя бы потому, что не видел нашего продукт. Ведь ты не сравниваешь мерс и запор, хотя и то и другое, - машина. Я 9 мая улетаю в очередной раз в Китай, и если тебе что-то нужно, то могу пошукать. Удачи!
2007-04-23 13:10:00
igor rakstīja:
Da bil ja u vas i vasi kitajci bili u mena! I pomoemu vizitku ostavlal. Lucse vi k nam! A pivo ja ne pju, elsi bi v restoran xorosij na uzin... Pirvet kitaju!!! A to cto zabavim - nasa rabota dostavlat radost ludam!:))) Tak cto ze takoe Traipl? Oni voobse v kurse?:))) Ladno bolse ne budu!:)))
2007-04-29 20:36:00
pircejs rakstīja:
Esmu lietojis šito austrumu brīnumu jau kādu mēnesi. Zemāk uzskaitiju pāris pozitīvus un negatīvus secinājumus par lietošanas ērtumu. Te gan jāatzīmē ka viss nav tik slikti kā no pirmā skatiena izskatās. Viss kas tika solīts no pārdevēju puses ir arī piepildijies. Taču šad un tad gadās arī vilties. Tātad... Mīnusi: 1. Ilgāku laiku klausoties mp3 vai audiocd uz ekrāna pazūd dvd fona bilde. Vēl pēc brīža apkārt ekrānam parādās melns kvadrāts. 2. Izslēdzot, maģis bieži aizmirst ieregulēto skaļuma līmeni un patvaļīgi iestāda to uz 19. 3. Šad un tad spiežot kādas pogas uz ekrāna parādās pilnīgi nesakarīgi uzraksti. Piemēram pārslēdzot radiostaciju parādās uzraksts ka caur bluetooth ir pieslēgts tālrunis, kaut gan pieslēgums noticis jau sen, utt. 4. Nekādā gadījumā nedrīkst spiest kompaktdiska "Eject" pogu pie izslēgta maģa. Var gadīties ka kompaktdisks neiznāk ārā un ekrāns sastingst horizontālā pozīcijā. Šajā brīdī uz "Eject" un ekrāna pozīcijas taustiņu maģis nereaģē. 5. MP4 rāda tikai "slaidšovu" (taču iespējams ka neprotu pareizi sakodēt video). 6. Salīdzinājumā ar citiem maģis mēdz diezgan pamatīgi uzkarst. 7. Tālruņa zvanīšanas signāls ir pārāk skaļš (bluetooth hendsfree). 8. Žēl ka nav iespējas regulēt ekrāna spilgtumu. Braucot naktī gaišais ekrāns diezgan stipri traucē. 9. Nav pilnīgi nekādu vizualizāciju. Zilais ekrāns ātri vien apnīk. 10. Diezgan bieži maģis nespēj turpināt mp3 vai audiocd atskaņošanu ja uz kādu brīdi, piemēram tiek ieslēgts rādio. 11. Iezvanoties telefonam CD atskaņošana netiek nopauzēta (tiek atrslēgta tikai skaņa). Iznāk ka telefona sarunas dēļ tiek palaists garām kādas dziesmas vai filmas fragments. Plusi: 1. Priecē ka antišoks strādā godam. Līdz šim ne reizi nav noraustijies, nedz mp3, nedz audiocd nedz arī video. 2. Pat ja maģis ir izslēgts handsfree režīms pilnvērtīgi darbojas. Vajadzīgajā brīdi maģis pats ieslēdzas.
2007-05-08 14:20:00
Marcis rakstīja:
A kaa vinsh izskataas ieliekot mashiinaa.... cik es vinju redzeeju dabaa - diezgan liels vai nav taa kad stipri izbiidiits uz aaru vai kas tml!!! gribeetu zinaat no citiem kas vinju ir lietojushi! (p.s. man ir FOCUS, ja nu gadiijumaaa kaadam ir taadaa autinjaa vinsh traapiijies)
2007-05-08 16:36:00
UGS rakstīja:
Tad tev jāmeklē cilvēks ar Focusu un Enigma 533 :) Bet, ja nopietni es domāju ka vari piebraukt Nometņu ielā 12, pie pārdevēja un pamēgināt pamērīt! 29428775 Viesturs viņu sauc!
2007-05-09 19:41:00
Валерий rakstīja:
pircejs, извините, вы не могли бы результаты тестирования перевести на русский язык и к какой модели это относится. С уважением, Валерий. PS. Кто что знает о Enigma 533, стоит ли брать.
2007-05-11 16:29:00
pircejs rakstīja:
to Валерий. Jesli ti nedumajesh izpolzavatj bluetooth i regularno glidets telik ili dvd eta magnetola tebje nefig nenuzhna. Nu a jesli saberajeshsja to po etoj cenje eto odnoznachno luchoje chto mozhno dostatj.
2007-05-12 20:02:00
Валерий rakstīja:
pircejs, спасибо за совет, но всё же что это за 11 минусов перечисленных тобой.
2007-05-14 19:08:00
Nemesis rakstīja:
varbūt ir iespēja tikt pie jaunākas FirmWares 533 modeli ???
2007-05-15 14:37:00
UGS rakstīja:
Pamēginam izvērtēt tā saucamos mīnusus :) 1. Ilgāku laiku klausoties mp3 vai audiocd uz ekrāna pazūd dvd fona bilde. Vēl pēc brīža apkārt ekrānam parādās melns kvadrāts. Itkā šāda uzvedība nav novērota, bet vaig pamēgināt. 2. Izslēdzot, maģis bieži aizmirst ieregulēto skaļuma līmeni un patvaļīgi iestāda to uz 19. Vaig pārliecināties vai magnetafons pieslēgts pie patstāvīgās strāvas. 3. Šad un tad spiežot kādas pogas uz ekrāna parādās pilnīgi nesakarīgi uzraksti. Piemēram pārslēdzot radiostaciju parādās uzraksts ka caur bluetooth ir pieslēgts tālrunis, kaut gan pieslēgums noticis jau sen, utt. Nav gadijies, bet nav izslēgts. 4. Nekādā gadījumā nedrīkst spiest kompaktdiska "Eject" pogu pie izslēgta maģa. Var gadīties ka kompaktdisks neiznāk ārā un ekrāns sastingst horizontālā pozīcijā. Šajā brīdī uz "Eject" un ekrāna pozīcijas taustiņu maģis nereaģē. 5. MP4 rāda tikai "slaidšovu" (taču iespējams ka neprotu pareizi sakodēt video). Kautko tiešām netā būsi sakodējis. 6. Salīdzinājumā ar citiem maģis mēdz diezgan pamatīgi uzkarst. Taisnība. 7. Tālruņa zvanīšanas signāls ir pārāk skaļš (bluetooth hendsfree). Nu man itkā normāli - ne skaļi ne klusi brēc. 8. Žēl ka nav iespējas regulēt ekrāna spilgtumu. Braucot naktī gaišais ekrāns diezgan stipri traucē. Ir gan. Vaig pagriest VOL apaļo pogu un tad uz kantainā uzraxta "VOL" tačskrīnā paspiest - tur būs i TREB i BAS I CONTRASTS i viss paareejais. 9. Nav pilnīgi nekādu vizualizāciju. Zilais ekrāns ātri vien apnīk. Tas gan :( Bet kvadrātaini delfīni arī ātri apnīk :P bet varēja jau kautko uztaisīt... 10. Diezgan bieži maģis nespēj turpināt mp3 vai audiocd atskaņošanu ja uz kādu brīdi, piemēram tiek ieslēgts rādio. Atkarīgs no daudzām lietām. Kā pārslēdzies, kā ierakstīts disks utt... 11. Iezvanoties telefonam CD atskaņošana netiek nopauzēta (tiek atrslēgta tikai skaņa). Iznāk ka telefona sarunas dēļ tiek palaists garām kādas dziesmas vai filmas fragments. Tak priekš tam ir pause :) Nāvīgs ieradums - brauc - skatās filmu un runā pa telefonu un ēd Kabanos un uzdzer Batery:)))
2007-05-15 14:38:00
UGS rakstīja:
ui cik nesmuki sanāca -es biju pa stabiņiem salicis - jautājums atbilde :(
2007-05-15 17:01:00
Валерий rakstīja:
UGS, переведите минусы на русский пожалуйста..
2007-05-15 18:33:00
Nemesis rakstīja:
Karst-kad pārkarst tad neņem pretī diskus. Vienreiz gadījās ,ka motorizētais panelis iespieda/ievēra disku. Neatceras spēlēto vietu ja pievieno USB ierīci un pēctam to atslēdz. NAKAD Neatceras pēc ON/OFF ,ka bija ieslēgts RANDAM-ON.
2007-05-21 10:49:00
pircejs rakstīja:
to UGS. Man viss ir saslēgts pareizi. Gļuki tam maģim ir vairāk nekā gribētos. Tas ir jāatzīst. Taču izskatās ka tie gļuki katram ir nedaudz savādāki. Man, piemēram, vienmēr atceras no USB ierīces spēlēto vietu. Pat tad ja USB tiek atslēgts vai tajā tiek ietakstītas papildus dziesmas! Nesen uztaisiju maģim resetu. Biju patīkami pārsteigts ka MP3 atskaņošanas loga kodīgi gaiši zilā fona vietā tagad parādijās tumši zils fons.
2007-05-24 23:49:00
Nemesis rakstīja:
kautkāds gļuks ar divx nolasīšanu pēc izslēgšanas (invalid kay) un uz ekrāna parādījās tipa screensavers :) . TV tuners strādā labāk par radio tuneri ,jūtības ziņā.
2007-05-29 13:36:00
GS rakstīja:
www.rdauto.lv TVC533 ar 24menesu garantiju(apkalpo turpat kur verneram utt.) 230 LVL 26747460 , info@rdauto.lv
2007-06-20 21:39:00
Nemesis rakstīja:
Šodien izbesīja arā miskaste ar saviem gļukiem .
2007-09-06 19:19:00
pifs18 rakstīja:
nav skaņas pašrakstītajiem diskiem gan mp3 gan divx,bet veikalā pirktos gan spēlē.kas tur vasrētu būt?
2007-11-12 20:32:00
ilmārs rakstīja:
man ir tvc533 esmu apmierināts ar bildi un visām iespējām par tādu naudu.vienīgais skaņa varēja būt labāka.subufera izeja ir bet kā viņu atsevišķi regulē nevaru atrast
2007-11-12 20:33:00
ilmārs rakstīja:
man ir tvc533 esmu apmierināts ar bildi un visām iespējām par tādu naudu.vienīgais skaņa varēja būt labāka.subufera izeja ir bet kā viņu atsevišķi regulē nevaru atrast.un varbūt kāds var pateikt kur lai nopērk tv antēnu
2007-11-12 20:44:00
zane rakstīja:
iesakiet normālu tv antenu priekš tvc533
2008-04-11 17:33:00
DZIN rakstīja:
kada ir ekrana izskirtspeja? pixels.
2009-06-11 09:43:00
Janeks rakstīja:
08.06.2009. nopirku Verners24 intenetveikalā par 120,- Ls. Mājas konstatēju, ka trūkst savienotājkabelis (komplektācijas bildē labajā pusē). Nākošajā dienā aizbraucu vēlreiz, man to iedeva. Tās pašas dienas vakarā instalēju (nezinu, kā nosaukt šo lietu) un konstēju: 1) skaņa ir šausmīga, 2) radio raustās, kā sabojāts disks. Respektīvi šodien mēģināšu vest atpakaļ un mainīt vai pret naudu vai pret zināma brenda modeli. Dieva dēļ nemēģiniet pirkt šo dranķi (es pat nezinu kā viņu patiesībā sauc - ne uz magnetolas, kastes, instrukcijas nav nekādas informācijas). Kamēr rakstīju, zvanīja no Verners24 un teica, ka atgriezīs naudu.
2017-01-13 09:42:00
jlgg rakstīja:

hermes bag

top sunglasses

prada bags

nike id

coach factory outlet

nike shoes australia

Michael Kors Outlet

michael kors outlet

polo outlet online

michael kors australia

timberland boots

oakley frogskins

coach outlet store

michael kors outlet online

Cheap Ray Ban

Yeezy Boost 350

louis vuitton outlet

coach carter

pandora rings

mk handbags

Abercrombie Fitch

nike jordan

shoes sale

ray ban aviator

abercrombie outlet us

michael kors uk

pandora rings

michael kors us

hockey jerseys

beats studio

Ralph Lauren UK

michael kors uk

ralph lauren uk

kate spade

MIZUNO Shop US

Hyperdunk 2016

tiffany co

abercrombie outlet

louis vuitton outlet

china factory sale

kate spade

coach bag

pandora.com

Ralph Lauren Polo

jimmy choo australia

true religion jeans

abercrombie outlet

coach outlet

chanel australia

michael kors outlet

prada outlet

pandora rings

michael kors wallet

coach outlet

coach usa

michael kors outlet online

air jordan retro

prada bags on sale

coach factory outlet online

prada outlet online

B Derbyshire

Kevin Durant Shoes

Mizuno Running Shoes

michael kors outlet

burberry australia

oakley sunglasses

Mizuno Wave

yeezy boost 350

pandora rings

michael kors outlet

Jordan retro

Jordan Retro Shoes

louis vuitton australia

sunglasses outlet

Nike Hyperdunk 2015

prada bags

mlb shop

michael kors outlet

nike outlet

ugg australia

Kobe X Shoes

kate spade bags

Kate Spade Australia

michael kors outlet

nike store

moncler down jackets

nike air max

moncler outlet

football jerseys

michael kors outlet

burberry scarfs

coach outlet online

true religion uk

michael kors outlet

abercrombie fitch

burberry canada

Coach Outlet Online

ate spade handbags

pandora rings

coach outlet

sunglasses sm

coach factory outlet

coach sunglasses

Polo Ralph Lauren

coach outlet

coach factory

huarache nike

michael kors outlet

KD 8 shoes

michael kors purses

paul smith uk

coach factory outlet

nike shox

coach online

abercrombie and fitch

abercrombie outlet

pandora australia

coach outlet

snow boots

kate spade

Coach Sunglasses Outlet

mlb.com

coach outlet

moncler jacket

moncler sale

Chanel bags Outlet

michael kors outlet

nike shoes

nike huarache

oakley outlet

yeezy boost 350

huaraches shoes

ray-ban sunglasses

Mizuno Shop

louis vuitton outlet

coach outlet

michael kors bags outlet

coach outlet

Basketball shoes

kate spade outlet online

nfl shop

cheap moncler jacket

ralph lauren australia

coach outlet

michael kors handbags outlet

coach outlet online

pandora jewelry

nike free run

official michael kors

moncler coats

Hugo Boss Outlet

kate spade outlet

abercrombie & fitch

adidas yeezy boost 350

ray ban online

michael kors factory outlet

coach purse

yeezy boost 350 shoes

oakley australia

pandora charms

pandora charms uk

major league baseball

chanel

Ray Ban Outlet

Pandora bracelet

piumini moncler replica

timberland uk

Chanel Outlet

flash sunglasses

canada goose jacket

ralph lauren uk

oakley sunglasses

moncler outlet

chanel bag

coach handbags

baseball jerseys

pandora bracelet

Nike Jordans

pandora bracelets

Hugo Boss Store

michael kors outlet

abercrombie and fitch

nike basketball shoes

michael kors italy

bercrombie Nederland

prada online

burberry scarf

landing gear

pandora jewelry

canada goose sale

coach australia

football jerseys

Oakley Outlet

burberry

michael kors outlet

prada outlet

Oakley Holbrook

prada sunglasses

michael kors handbags

pandora australia

kate spade handbags

Adidas Yeezy Boost 350

landinggear

nike air huarache

pandora charms

salomon hiking shoes

nike huarache shoes

Nike Air Max

Prada bags

abercrombie us

ray ban polarized

coach purses

coach factory outlet

Mizuno Shop Japan

yeezy boost 350

kate spade outlet

michael kors outlet online

michael kors outlet

canada goose sale online

burberry online

michael kors outlet

Nike KD 8

ray ban outlet

Ralph Lauren Polo

pandora necklaces

kate spade purses

kate spade outlet

pandora rings

Oakley Holbrook sunglasses

prada outlet online

ralph lauren

longchamp outlet

pandora australia

Coach outlet online

landing gears

pandora rings

burberry australia

coach outlet,coach factory

nike com

ray ban new wayfarer

nfl jerseys

official prada site

cheap coach purse

prada purses

véronique Billat

canada goose jacket

clk benz

kate spade outlet online

rayban aviator

kate spade black friday

kate spade bags outlet

sunglasses hut

abercrombie paris

Longchamp Outlet

nike lebron james

ups tracking

china wholesale

pandora bracelet

burberry outlet online

michael kors outlet

Canada Goose Outlet

Pandora Charm

moncler us

michael kors

kate spade outlet

burberry purse

pandora jewelry

michael kors

kate spade outlet

cheap basketball shoes

abercrombie outlet

burberry outlet

adidas australia

Prada Outlet

burberry outlet

ray ban sunglasses

Nike Hyperdunk Shoes

michael kors outlet

michael kors outlet

burberry outlet canada

ray-ban sunglasses

nike shox shoes

michael kors tote

mlb store

ray ban clubmaster

michael kors bags

louis vuitton uk

burberry scarf

michael kors black friday

Whitton Lodge Chesterfield Derbyshire UK

coach

adidas australia

pandora charms

pandora rings jewelry

michael kors

ray-ban sunglasses

ray ban glasses

prada bag

burberry us

Free Run

pandora bracelet

sunglasses hut

prada bags

jordan retro shoes

shoes online

Coach Outlet

michael kors jet set tote

Yeezy 350

michael kors purses on sale

michael kors outlet

Nike Kobe 9

abercrombie and fitch

kate spade black friday

kate spade purses outlet

CHanel Factory Outlet

moncler outlet

prada official site

Burberry outlet online

coach outlet

Polo Ralph Lauren

coach outlet

ugg slippers

nike outlet

ralph lauren shirts

michael kors handbags

abercrombie outlet

tiffany co

Jordan Retro

prada outlet online

mk outlet

louboutin shoes

michael kors

salomon shoes

jordan shoes

nike australia

michael kors purses

pandora uk

coach outlet online

michael kors handbags

coach handbags

cheap ray ban sunglasses

michael kors bags

louis vuitton outlet

moncler jacket

abercrombie us

coach sunglasses for women

coach outlet

air jordan shoes

shoes online sale

ray ban sunglasses

moncler uk

true religion uk

Nike Air Jordan

ugg uk

baseball jerseys

coach shoes

moncler clothing

mlb shop

Michael Kors Outlet

michael kors tote

Ralph Lauren

Nike Jordan Shoes

Official Ralph Lauren UK Online Store

true religion

pandora rings

michael kors outlet

polo online

beats headphones

coach bags

Hermes Outlet

michael kors outlet

asics shoes Australia

ray ban wayfarer

burberry outlet canada

burberry canada

ugg boots

prada glasses

nike jordan shoes

prada handbags

moncler mens jackets

Prada Factory Outlet

polo outlet

kate spade outlet

ralph lauren

pandora ring

coach outlet online

burberry online

Kobe 9 Shoes

coach outlet

basketball jerseys

Billat

burberry scarf

ray ban prescription sunglasses

veronique billat

adidas shoes

michael kors outlet

michael kors outlet

mens sunglasses

ugg australia

burberry outlet online

ray ban sunglasses

pandora charms

Hugo Boss Online

nike jordan shoes

burberry outlet

mk bags

michael kors outlet

prada outlet

asics Australia

huaraches

coach bags

asics shoes

basketball jerseys

michael kors purses outlet

canada goose outlet

nike shoes

lebron james shoes

kate spade outlet

michael kors totes

oakley sunglasses

longchamp outlet

coach australia

burberry outlet

Michael Kors Canada

kate spade canada

paul smith

pandora princess ring

pandora rings sale

Nike Air Jordan

michael kors outlet bags

oakley frogskins sunglasses

ray ban sunglasses

michael kors outlet

michael kors bags

baseball jerseys

pandora australia

Mizuno Shoes

brand sunglasses

ray ban prescription glasses

coach australia

moncler jacket mens

michael kors canada

prada us

nike australia

moncler jacket

hermes uk

burberry outlet

official prada site

michael kors outlet

ray ban outlet

beats by dre

prada handbags

michael kors online

Coach Outlet Store

pandora charms sale

burberry outlet

air jordan shoes

coach diaper bag

paul smith sale

pandora necklace charms

nike jordan shoes

prada handbags

Bed and Breakfast in chesterfield

kate spade bags

coach outlet

pandora necklace

wholesale

Nike Free

pandora uk

nike lebron shoes

ray ban eyeglasses

jlgg1.13
2017-03-28 12:04:00
hyhms rakstīja:

nike shoes

christian louboutin outlet

scarpe nike

goedkope nike air max

official NHL jerseys

Nike Air Max Goedkoop

adidas outlet

zapatilla adidas

air force one pas cher

Nike Roshe Run Sale

ugg factory outlet

Canada goose dam

longchamp bags on sale

chaussures nike pas cher

ugg clearance

Pandora Store

Ugg Pas Cher Femme

canada goose jackets on sale

nike sneakers

Boty Nike Air

uggs outlet

converse store

Scarpe Air Max

Doudoune Moncler Femme Pas Cher

nike schuhe günstig

Michael Kors Handbags Discount

Michael Kors

religion store

Boutique Ugg

nike air max running shoes

Cheap Michael Kors Tote Bag

Adidas Shoes Discount Marketplace

Ray Ban Sunglasses Online

Moncler Jackets Discount Marketplace

Air Max Femme

nfl store

retro jordans for cheap

huarache sneakers

Yeezy Men

adidas store

new pandora charms

Yeezy Boost Sale Online

Jordan Schoenen

prada outlet

Descuentos Nike

zapatos de futbol nike

pandora outlet store

new jordan releases

nike joggesko

Ugg Pas Cher En France

Adidas Superstar Sale Online

Moncler Outlet Store

nike jordan shoes

pandora beads

chaussure basket homme

Vans Black Sneakers

Canada Goose Outlet

Pandora Store Sale

Nike Zapatos

toms shoes outlet

Air max dam

Nike Shox Cheap

Doudoune Moncler Site Officiel

Uggs For Cheap

günstige nike schuhe

Canada Goose Outlet

Nike Shoes Discount Marketplace

canada goose jacket outlet

nike air

Jordan Store

Nike Shoes Sale Store

reebok running shoes

cheap uggs

Air Max Pas Cher

coach factory outlet online

Nike Air 90

Pandora Store

Nike Air Max Cheap

Boost Yeezy Sale On Line

23 IS BACK Store

Nike Air Women

Jordan Shoes Air

Air max levně

botas de futbol

Michael Kors Outlet

Ray ban sale online

vans shoe store

Oakley Sunglasses Cheap

moncler outlet

ugg store

Ray-Ban Official Discounted Site

billige nike sko

abercrombie and fitch store

newest lebron shoes

Nike Air Huarache For Sale

Air Jordan Retro Sale

cheap uggs for women

nike sportschuhe

cheap nike air max

Air Max Kopen

toms sale

Adidas Superstar

Nike Store

nike sb stefan janoski

zapatillas nike baratas

Soccer Boots Outlet nike

Stone Island Outlet

hogan scontate

Ugg boots Sale

moncler jacket sale

Coach Bags On Sale

chaussure Nike homme

pandora jewelry store

Discount Air Max

Chaussure Nike Air Max Pas Cher

zapatillas running

Nike Air Damen

Ugg Outlet Online Store

louboutin heels

Moncler Sale

Doudoune Moncler Pas Cher

TOMS SHOES OUTLET

The official UGG

Air Max 90

Nike Factory Store

scarpe hogan outlet

Jordan Sneakers For Sale

Uggs Pas Cher Soldes

uggs for women

womens nike air max

Nike Air Sneakers

Air Nike

Timberland Outlet

Bottes Ugg Femme Pas Cher

Nike Pas Cher Femme

Yeezy Black

Adidas Originals Superstar

nike tn pas cher

ADIDAS NMD SALE ON LINE

Kobe Shoes Nike

UGG BOOTS FOR WOMEN

Cheap Michael Kors

Hugo Boss Sale

new yeezy shoes

Toms Outlet Online

Nike Air Jordan 11

Nike Air Pas Cher

Pandora Official Website

fitflops sale uk

Nike Online Store

Hogan Outlet

Original Ugg Boots

Adidas Neo Discount Sale

Negozi Pandora

Nike Soccer Cleats Boots

Moncler Outlet Online

nike air jordan pas cher

nike mercurial soccer cleats

Yeezy Shoes Discount Marketplace

Canada Goose Womens Coats

Nike Shox discount Sale

Adidas Originals Stan Smith

Air Max Sneakers

hyhMs 2017.3.28
2017-04-27 08:23:00
FSLJ rakstīja:
A term insurance plan of insurance products will be to offer you life coverage usually in the period you have selected as the concept of that one plan. When which usually term is finished, it's any wish once you continue, that one can, or leave it. www.insuranceinevitable.com

If you can be sitting in the course of the examine web, while using lines maintaining outward attached to the other sorts of line, and at any time when someone you can be connected to make a connection for your needs, you helps make the vibration because of that area. What actually is happening is that every person you can be connected to make sure you is center of a cyberspace of his own. www.insurancesuperhub.com

To wedding date, traditional essential law doesn't necessarily consider real human environmental rights towards clean and additionally healthy environment will probably be jus cogens real human right. Jus cogens ("compelling law") is preemptory allowed by the law principles and additionally norms who are binding relating to all essential States, it does not matter their authorization. www.lawbasis.com

Whenever you are waiting to start a business (shouldn't matter the expense of an via the internet or offline venture), it's frequently good to phone legal advisors or city governing bodies to generate an ideal regulations that should affect your business interest. www.lawdecree.com

Bankruptcy is definitely a dangerous matter and there isn't anything worse for a individual or even corporation than difficult seek bankruptcy relief. It can affect many most people and tarnish their work opportunities and activities and give them utterly helpless. www.lawyersdemand.com

The damage could very well be also known as physical problems, monetary impairment or also known as psychological outcome. In allowed by the law language, we develop term accidental injury lawyer for these three matters. Personal injury is physical, psychological and additionally monetary or each in the outdoors. www.lawyersselection.com

A taking a look at live little league event relating to TV is really an enjoyable feel for little league fans. With cable and additionally satellite request, live telecast about soccer tournaments is watched relating to TV. Ordinary people could perhaps have the opportunity to watch the favourite sport alive through their tv. www.livetelecastnews.com

When finding a community to enhance your cutting edge home you'll find key things to ask the latest home manufacturer before opting whether you prefer to build during that community or possibly not. Read this to know what many key things are. www.myhomedevelopment.com

In this particular last page we discussed good news and growing media, and the way you might understand what underlying message they are simply giving us by using something generally known as Narrative Theological Biblical self deprecation. www.newsrepeats.com

It is normally all too straightforward to take all the roof over your business interest for allowed, and it's always something that the majority people particularly rarely ponder during the morning. It is constantly there; it's quite possible that it was eventually there prior to when you started working check out page company, and it could be there long once you have installed moved through another activity. www.overseebusiness.com

Learn methods to influence your child's behavior lacking them discovering it. Developing little children with superior self-esteem and additionally confidence will involve these 5 mysteries that reveal how benefit them profit at lifespan. Give individuals the edge they ought to succeed and they will have the actual needed to perform their ideas. www.parentinggood.com

Fleas and additionally ticks - there's appears no end in their recurrence. Fortunately there's a good way to manipulate this, by means of Frontline Also. Here's a fabulous concise help on Frontline Also and how it can help your animal. www.petsrights.com

This page explains a regular misconception of the fact that sport about Powerlifting is mostly a Power sport , in fact certainly is the complete antipode. It is mostly a strength recreation. This page will teach you the difference within two models and reveal how simultaneously are remarkable tools for trained in not only just powerlifting still all sports entertainment. www.powerfulsport.com

This installment for the ongoing keep on writing end series is focused on putting any title to desires. This page suggests you up the ante (and additionally power) just by including any action oriented title which usually demonstrates the way will impact the organization. www.preferjob.com

Buy poor, sell superior, it's a fabulous credo many of us have heard prior to when, and it may appear to be a sure tactic to make money using your investor, right? Certainly, it's stronger than which usually quote causes it to sound and you will have to work diligently to assure you experience great, superior return. www.preferrealestate.com

A plumber is mostly a professional who is responsible for repairing and additionally installing all the pipes who are used include sewage and additionally water. The vast majority of plumbers work on the plumbing or air conditioning industry, still nearly eighteen percent about plumbers really are self-employed. www.proinjobs.com

If you have ever thought approximately growing your current hops, stop thinking to locate a now. It is a lot easier than one thinks and put together with the knowledge of the fact that beer you've got hand developed contains hops you've got grown that you really need back garden plants and an individual has a compelling fight to give it a go. www.purchaseshopping.com

College kids are graduation, and Memorial service Day is normally fast coming up to, which means that summer is almost here. Getting in a position for the summer time doesn't are a crippling experience; teach your body healthy habits that one can continue all year round to help you out get right into shape and holiday in shape. www.readyforservices.com

Or dansko professional clogs your maturity parent is normally overwhelming and additionally confusing. Plenty of people are thrown backwards into all of these situations with very little notice or possibly experience. I thought my dad was well-prepared until I stubled onto out the person wasn't. The problems that appear usually in the parent-child place reversal is trickier than just about anyone can hope. www.readyparenting.com

QR code is mostly a versatile tool this really is immensely ideal for real property marketing. Set to start to be an essential part of the real property marketing for close long term future, it is prudent to stimulate it now. Continue reading to skills QR code can help you make any listings distribute better. www.realestateeffort.com

What was once your daydream home has become any nightmare. Right from no small children to two kids, you're running out from room additionally your last nerve is actually frayed just by Jr's hamster which has out about his cage for those past workweek. www.realestategeo.com

People really are avoiding any varieties investment attributable to slump and additionally poor essential safety situation for Pakistan. Attributable to recession, place slump and additionally terrorism for Pakistan, rich and additionally professional men and women are quickly immigrating to make sure you advanced ethnical welfare lands. www.realestatemassive.com

Even some of the most luxurious and additionally expensive homes at the moment are acquiring it on all the act, as place builders are finding that eco-friendly products is often as useful in addition to beautiful like their an ancient counterparts. www.realestatescheme.com

The best quality ways to benefit from foreclosed buildings are to search for them with their pre phases. Unlike all the late afternoon get high quick infomercials would want you to believe, a in foreclosure process home is a least favorable for your needs. www.realestatetactic.com

These unusual beasts, inhabiting this Cosmic Zoo, are most likely born the equivalent way like normal movie stars. However, Brown Dwarfs never discover the critical mass this really is necessary to make sure you ignite most of the nuclear-fusing furnaces. www.reallycoolsports.com

You will haven't well experienced lifespan to the country's fullest unless you've really been a mother. It's an event that everyone as real people struggle with everyday despite needing done the software for lots of years. Creators publish novels, teachers put parenting types, experienced nannies glance on broadcast tv. www.realparentinghelp.com

It is mostly a well-known simple fact that keywords are often the backbone for the Internet. Minus it, you just can't do much via the web, but Around with them, you may well master these search engines and consequently generate website visitors for businesses from their home, which means that sales. www.selectorbusiness.com

Keeping any pool clean is really an essential area of being a fabulous responsible vacation pool owner. When people get hold of pool, enjoy a pool applied, or get hold of home by having a pool for when, they don’t realize what work and additionally effort retreats into 'keeping the software up. i www.servicesbasic.com

With many different types of figure shops attainable, it's critical to know what kind to choose to receive the best deal with your used car. Determine the way to select an car and motorbike body shop when vehicle is in search of auto figure repair. www.shoppingaspect.com

Everyone expects customized supplements when they're just ordering hats to build up a other dressing up event. Offering any clients sublimating services on the custom lids is most effective boost profit margins. Here are tricks of ensuring a fabulous flawless result every single time. www.shoppingmargin.com

2017-06-05 11:52:00
ooo rakstīja:

ray ban sunglasses for men 2017

ray ban sunglasses buy now pay later

ray ban sunglasses auction

ray ban sunglasses aviator polarized women

ray ban sunglasses in bulk

ray ban sunglasses very

where are ray ban sunglasses produced

ray ban sunglasses kids pink

ray ban sunglasses dimensions

ray ban sunglasses deals

ray ban sunglasses mens sale

ray ban sunglasses arista b 15

ray ban sunglasses tinted

ray ban sunglasses archives

ray ban sunglasses unisex

ray ban sunglasses luxottica

ray ban sunglasses john lennon

ray ban sunglasses aviator sale

ray ban sunglasses at campmor

ray ban sunglasses women polarized black

ray ban sunglasses identification

ray ban sunglasses qatar living

ray ban sunglasses aviator pink

ray ban sunglasses quikr

ray ban sunglasses rb4165

ray ban sunglasses justin women

ray ban sunglasses rb 3025 gold 001

ebay ray ban sunglasses

ray ban sunglasses 3136

ray ban sunglasses yellow

ray ban sunglasses korea

ray ban sunglasses john lennon

ray ban sunglasses india

ray ban sunglasses glass replacement

ray ban sunglasses 62

ray ban sunglasses sale ebay

ray ban sunglasses old fashion

ray ban sunglasses auction

ray ban sunglasses 2180

ray ban sunglasses target

PRADA bag online store

ray ban sunglasses india

ray ban sunglasses titanium

ray ban sunglasses new wayfarer blue

is ray ban sunglasses us a legit site

ray ban sunglasses vs maui jim

ray ban sunglasses jack nicholson

ray ban sunglasses matte gold

ray ban sunglasses clubmaster men

ray ban sunglasses in europe

ray ban sunglasses for cheap

ray ban sunglasses usa shop

ray ban sunglasses repair kit

ray ban sunglasses mens uk

ray ban sunglasses 3534

ray ban sunglasses gradient

ray ban sunglasses official site

ray ban sunglasses on ebay

ray ban sunglasses glass lenses

3 ways to tell if ray ban sunglasses are fake

ray ban sunglasses in warehouse deals

ray ban sunglasses coupons

ray ban sunglasses large size

ray ban sunglasses us

ray ban sunglasses girl

ray ban sunglasses blue lenses

ray ban sunglasses replacement lenses

model ray ban sunglasses

ray ban sunglasses round silver

ray ban sunglasses for men

ray ban sunglasses black wayfarer

buy ray ban sunglasses & frames online

ray ban sunglasses uva uvb protection

ray ban sunglasses 2140f

ray ban sunglasses women polarized small

ray ban sunglasses sale ebay

ray ban sunglasses aviator large

ray ban sunglasses small

ray ban sunglasses archives

ray ban sunglasses aviator men polarized

ray ban sunglasses preowned

ray ban sunglasses for men polarized black lens

ray ban sunglasses 2140 polarized

brand new ray ban sunglasses

ray ban sunglasses best price

ray ban sunglasses luxottica

ray ban sunglasses men in black

ray ban sunglasses women aviator orange

compare the best ray ban sunglasses prices from 200

ray ban sunglasses gradient brown

ray ban sunglasses kate middleton

ray ban sunglasses vancouver

ray ban sunglasses 0rb3498

ray ban sunglasses black polarized

genuine ray ban sunglasses

ray ban sunglasses case fake

ray ban sunglasses justin rb4165

ray ban sunglasses case replacement

ray ban sunglasses green

ray ban sunglasses nose pad

ray ban sunglasses 4165

ray ban sunglasses outlet near me

ray ban sunglasses cats 5000 classic

ray ban sunglasses from china

ray ban sunglasses original wayfarer

highstreet ray ban sunglasses

ray ban sunglasses r

ray ban sunglasses carbon fiber

ray ban sunglasses aviator polarized

5 top ray ban sunglasses for summer season 2016

ray ban sunglasses women aviator gradient

ray ban sunglasses clubround

ray ban sunglasses quikr

ray ban sunglasses women aviator polarized

girls ray ban sunglasses

ray ban sunglasses rb3016

ray ban sunglasses aviator gold

ray ban sunglasses round black

ray ban sunglasses cover

ray ban sunglasses 3025

ray ban sunglasses thin frame

ray ban sunglasses under 50

ray ban sunglasses 58

ray ban sunglasses blue and orange

ray ban sunglasses case for women

ray ban sunglasses women ray ban sunglasses aviator men 58 aviator orange

ray ban sunglasses myer

ray ban sunglasses diamond

ray ban sunglasses aviator 58

ray ban sunglasses insurance

ray ban sunglasses jack nicholson

ray ban sunglasses at target

white ray ban sunglasses

ray ban sunglasses ladies uk

ray ban sunglasses nwt

ray ban sunglasses on amazon

ray ban sunglasses kearney ne

ray ban sunglasses 601 71

ray ban sunglasses clubround

ray ban sunglasses at costco

ray ban sunglasses olympian

ray ban sunglasses aviator polarized green

ray ban sunglasses rb2140

ray ban sunglasses black and beige

ray ban sunglasses website

ray ban sunglasses pinterest

ray ban sunglasses closeout

ray ban sunglasses black frame black lens

ray ban sunglasses black wayfarer

ray ban sunglasses earpiece replacement

ray ban sunglasses types

ray ban sunglasses men aviator

where are ray ban sunglasses produced

ray ban sunglasses uk

offer on ray ban sunglasses

ray ban sunglasses sale mens

ray ban sunglasses sale ebay

ray ban sunglasses women polarized mirror

ray ban sunglasses for kid

ray ban sunglasses rb4165

ray ban sunglasses 0rb3546

ray ban sunglasses coupons

ray ban sunglasses in deal

ray ban sunglasses clubmaster polarized

ray ban sunglasses size chart

genuine ray ban sunglasses

ray ban sunglasses women aviator

ray ban sunglasses kids aviator

ray ban sunglasses history

ray ban sunglasses polarised

ray ban sunglasses 0rb4165

ray ban sunglasses nose pad

ray ban sunglasses orange

ray ban sunglasses glass lenses

ray ban sunglasses for men polarized carbon fiber

ray ban sunglasses women polarized erika

ray ban sunglasses purple

ray ban sunglasses women polarized black

ray ban sunglasses 63mm

ray ban sunglasses round metal

ray ban sunglasses tech

ray ban sunglasses erica

ray ban sunglasses new collection

ray ban sunglasses for men black

ray ban sunglasses amazon

ray ban sunglasses ebay aviator

ray ban sunglasses box

ray ban sunglasses tinted

ray ban sunglasses for women

ray ban sunglasses good for running

ray ban sunglasses online store

ray ban sunglasses vintage

ray ban sunglasses large frame

ray ban sunglasses box

j crew ray ban sunglasses

ray ban sunglasses women polarized black

ray ban sunglasses 63

ray ban sunglasses usa shop

ray ban sunglasses aviator women

ray ban sunglasses at campmor

ray ban sunglasses women polarized black

ray ban sunglasses brown aviator

ray ban sunglasses diamond

ray ban sunglasses for men clubmaster

what does the p mean on ray ban sunglasses

ray ban sunglasses rubber frame

ray ban sunglasses aviator 55mm

ray ban sunglasses two tone

ray ban sunglasses usa shop

ray ban sunglasses vs. oakley

ray ban sunglasses instagram

ray ban sunglasses new wayfarer rb2132

ray ban sunglasses two tone

ray ban sunglasses ear pads

ray ban sunglasses mirrored aviator

ray ban sunglasses tortoise

ray ban sunglasses replica

ray ban sunglasses houston

ray ban sunglasses aviator women gold

ray ban sunglasses made in china

ray ban sunglasses temples

ray ban sunglasses liteforce

ray ban sunglasses australia

pink ray ban sunglasses

ray ban sunglasses jackie o

ray ban sunglasses jackie ohh

ray ban sunglasses diamond

ray ban sunglasses rose gold

ray ban sunglasses women polarized 59mm

ray ban sunglasses men tortoise

ray ban sunglasses houston

ray ban sunglasses signet

ray ban sunglasses for men 2017

ray ban sunglasses new style

ray ban sunglasses nwt auth

ray ban sunglasses 3534

ray ban sunglasses clubmaster oversized

ray ban sunglasses aviator women polarized

ray ban sunglasses qatar

ray ban sunglasses for men polarized black lens

ray ban sunglasses jordan

ray ban sunglasses women aviator

ray ban sunglasses women aviator petite

ray ban sunglasses from china

ray ban sunglasses milwaukee wi

ray ban sunglasses matte gold

ray ban sunglasses black on black

ray ban sunglasses frames only

ray ban sunglasses erika women

ray ban sunglasses round silver

ray ban sunglasses 2027

ray ban sunglasses vs oakley sunglasses

ray ban sunglasses jackie ohh 2

ray ban sunglasses reviews

ray ban sunglasses for men polarized aviator

ray ban sunglasses 64mm

ray ban sunglasses new york

ray ban sunglasses auction

ray ban sunglasses black wayfarer

buy ray ban sunglasses & frames online

ray ban sunglasses case for women

ray ban sunglasses for women

ray ban sunglasses rb3447

ray ban sunglasses tortoise frame

ray ban sunglasses las vegas

ray ban sunglasses knockoffs

ray ban sunglasses in europe

ray ban sunglasses polarized folding wayfarer

ray ban sunglasses black frame black lens

ray ban sunglasses 0rb4165

ray ban sunglasses 601 71

ray ban sunglasses in india

ray ban sunglasses case fake

ray ban sunglasses rb3194

ray ban sunglasses 55

ray ban sunglasses vs fake

ray ban sunglasses 58

ray ban sunglasses justin black

ray ban sunglasses blue lenses

ray ban sunglasses 0rb2132

ray ban sunglasses that fold

ray ban sunglasses square

ray ban sunglasses mirror women

ray ban sunglasses 0rb3025

ray ban sunglasses styles

ray ban sunglasses clear

ray ban sunglasses women polarized 59mm

ray ban sunglasses for men rectangular

ray ban sunglasses gold mirror

ray ban sunglasses qatar online

ray ban sunglasses men aviator

ray ban sunglasses replacement parts

ebay ray ban sunglasses

ray ban sunglasses clip on

small ray ban sunglasses

ray ban sunglasses 50

ray ban sunglasses 0rb3498

ray ban sunglasses lens

ray ban sunglasses matte gold

ray ban sunglasses knock off

ray ban sunglasses yellow lens

ray ban sunglasses hard case

ray ban sunglasses dhgate

ray ban sunglasses for men polarized 55mm

ray ban sunglasses for men black

PRADA hobo bag

ray ban sunglasses round polarized

ray ban sunglasses clubmaster women

ray ban sunglasses black friday

ray ban sunglasses archives

ray ban sunglasses vampire

ray ban sunglasses academy

ray ban sunglasses round men

ray ban sunglasses clip on

offer on ray ban sunglasses

ray ban sunglasses 0rb4147

ray ban sunglasses one day sale

ray ban sunglasses justin polarized

ray ban sunglasses round metal

ray ban sunglasses tinted

ray ban sunglasses houston

ray ban sunglasses japan

ray ban sunglasses fake

ray ban sunglasses australia

ray ban sunglasses archives

ray ban sunglasses girl

prescription ray ban sunglasses are classic symbols of taste and style

ray ban sunglasses small

ray ban sunglasses silver frame

ray ban sunglasses large frame

ray ban sunglasses aviator large metal

ray ban sunglasses quicker

ray ban sunglasses gift card

ray ban sunglasses half frame

ray ban sunglasses 8315

ray ban sunglasses aviator 62mm

ray ban sunglasses blue glass

ray ban sunglasses 55

ray ban sunglasses small women

ray ban sunglasses quality

i offer ray ban sunglasses

ray ban sunglasses mens

ray ban sunglasses holder

ray ban sunglasses imitation

ray ban sunglasses classic

ray ban sunglasses the general

ray ban sunglasses houston

ray ban sunglasses for cheap

ray ban sunglasses aviator men 58

ray ban sunglasses 3030

ray ban sunglasses for kids

vintage ray ban sunglasses

ray ban sunglasses 49mm

ray ban sunglasses clubmaster women

Tavs vārds un komentārs: Kods:

  
Balsošana
Vai Jums "Patreiz online"

Rāda tikai Jūs (kiwi, salabo!)
Rāda arī citus


Galerija

MA pirts 01/11/2008
Visas galerijas

Sludinājumi
Visi sludinajumi...

Vortāla ielāde aizņēma 0.0840 sekundes.